Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuje pomocy z #windows10 #windows
Niedawno kupiłem laptopa MSI GF63, standardowo ma on na pokładzie 2 karty graficzne:
- zintegrowana Intel
- dodatkowa geforce gtx 1050ti
Dodatkowo ostatnio zakupiłem do pracy monitor 27 cali 4k.
No i tu pojawia się problem bo zarówno do wyświetlania obrazu w Windowsie na jednym monitorze (z laptopa) i drugim podłączonym przez hdmi Windows domyślnie przypisuje pracę na zintegrowanej karcie Intela. Finał jest taki że na 27 calach 4k mam odświeżanie 30hz, co praktycznie uniemożliwia jego używanie. W aplikacji nvidii ustawiłem na domyślną pracę z ich układem ale to nic nie pomaga. Karta Intela też miała swój program do ustawień i go odinstslowalem, bo myślałem że się gryzą. Szukam w necie jakiejś pomocy ale nic nie znajduje. Help!!!
  • 4
  • Odpowiedz
@ejkejej: zawsze możesz wyłączyć integrę w biosie, albo spod menedżera urządzeń. Niemniej - jak pisze kolega powyżej - wg specyfikacji on jest cieńki i te 30Hz wygląda na max.
  • Odpowiedz
@ejkejej: Przykro mi w #!$%@? to mowic, ale niestety wszystko sugeruje, ze kupiles zlego laptopa niedostosowanego do Twoich potrzeb

Tym bardziej szkoda, ze to niedawno kupione
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: @RRybak: @Norskee: dzięki Panowie. No szczerze to mi przez myśl nie przeszło, że może mieć problem z dodatkowym monitorem 4k, nie jest on mi może niezbędny w pełnej rozdzielczości ale jednak trochę smutek. No nic, życie. Człowiek uczy się na błędach, pozdro!
  • Odpowiedz