Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mrrilb: Umiar jest dla jednostek ułomnych, zbyt słabych aby znieść ekstrema, a więc osłabiających linie genetyczną ludzkości, co w niedalekiej przyszłości doprowadzi do podboju naszej planety przez reptilian i żydomasonerie.
  • Odpowiedz
powiem wam ze mam swoja hiostorie troche wzyciu zjadlem i wypilem bez umiaru , gdybym umial cofnac czas to nic bym nie zmienil ale ciesze sie ze jestem trzezwy i wam tez to polecam . nawet w las vegas parano byl taki tekst ze najwieksza jazda po dragach jest jak sie je przestanie brac
  • Odpowiedz
@222pit: szukaj pomocy w takim razie z zewnatrz jezeli tylko xhcesz to ci sie uda , ja do niczego cie nie namawiam ale z doswiadczenia wiem ze jak sie ma juz czegos dosc i sie z tym nic nie zrobi to sie to zle konczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mrrilb "czego wciąż mi brak przecież wszystko mam obcy ludzie mówią że tak zazdroszcza mi czego wziąz mi brak co tak cenne jest ? "
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mrrilb: Święty też nie jestem, ale póki mam i mnie stać i nie odczuwam większych problemów ze zdrowiem nie żałuję sobie. Co ma być to będzie, a martwić się nie zamierzam, bo i tak wszyscy skończymy na cmentarzu. A po śmierci może już nie być tak fajnie XD
  • Odpowiedz