Wpis z mikrobloga

Jakiś st00lej właśnie w tramwaju przyjął na klatę mandat za jakiegos różowego (oddał jej swój bilet). Różowy wysiadł 2 przystanki dalej, a st00lejowi kanar kończy wypisywać mandat xd powiedziała, że bardzo mu dziękuję, i nawet kontaktu mu nie dała xd ja #!$%@? jak można być tak #!$%@?? Pewnie ma tu konto więc niech zobaczy #przegryw #wroclaw #spermochlip #logikarozowychpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
@Angil230: W dawnych czasach facet, gdyby zależało na wykorzystaniu tej sytuacji żeby zdobyć względy kobiety, to by uśmiechnął się, zagadał coś z nią i kanarem, żeby jakimś sprytnym tekścikiem spróbować złagodzić sytuację, a gdyby kanar dzięki temu odpuścił, pozwoliłby się zaprosić na kawę w ramach rewanżu. Gdyby się nie udało, to podejrzałby jej adres podczas wypisywania mandatu. Wtedy na jej adres mógłby wysłać np. kwiaty i "mandat" za skradnięcie serca
  • Odpowiedz
ewnie teraz smieszkuje o nim tuż przed bolcowankiem z dynamicznym Oskarkiem który właśnie wrócił z crossfit na multisporta albo z egzotycznym chadem Enrique który przyjechał tu na orgazmusa.


@Angil230: Tez masz coś z garem tylko w inna stronę xD
  • Odpowiedz
@Angil230 skoro się nie umawiali na warunki wcześniej, to nie wiem dlaczego miałaby mu dawać kontakt. Podziękowac wypadało i nara. Chociaż nie powinna przyjmować takiej pomocy. może jednak była w jakiejś złej sytuacji. Anyway zarzudka straszna
  • Odpowiedz
  • 1
@choochoomotherfucker nie ma nic lepszego niż odwrócenie uwagi kanara inną osobą bez biletu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio mnie zflameowali bo wystawiłem kilku osobom 130zł na tym wykopie także ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz