Wpis z mikrobloga

Jakiś st00lej właśnie w tramwaju przyjął na klatę mandat za jakiegos różowego (oddał jej swój bilet). Różowy wysiadł 2 przystanki dalej, a st00lejowi kanar kończy wypisywać mandat xd powiedziała, że bardzo mu dziękuję, i nawet kontaktu mu nie dała xd ja #!$%@? jak można być tak #!$%@?? Pewnie ma tu konto więc niech zobaczy #przegryw #wroclaw #spermochlip #logikarozowychpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
@Angil230: stulej by pomyslal o lasce przez chwile ale by nie mogl podjac zadnej akcji, ten tam osobnik to #!$%@?-bialorycerzus z wykopu, taki karaluch z czujkami, jak chcesz poogladac sobie na wykopie takich to dodajesz wpis o tresci

ale te mirabelki wykopowe sa tepe i prymitywne i smierdzace

i sie zlatuja tacy i ci mowia ze przegrywem jestes, fajna zabawa, polecam
  • Odpowiedz
Ech, jak typowe wychowanie p0laków przez p0lki na podnóżki mnie nie rusza, to tutaj aż poczułem obrzydzenie do tego (mam nadzieję tylko wymyślonego) człowieka...


@throwaway2137: ale czego obrzydzenie do gościa ? Jak do tego doszłaś ? Sytuacja ta o ile prawdziwa jest prędzej przykra. Mi to się bardziej żal zrobiło chłopaka i szkoda. Czujesz obrzydzenie do kogoś mniej doświadczonego od ciebie, w sensie obycie z kobietami, naiwność, że jest w
  • Odpowiedz
nawet kontaktu mu nie dała


@Angil230: a na #!$%@? miała mu dawać kontakt przepraszam? ¯\_(ツ)_/¯jakis frajer dawał bilet, to wzięła i poszła i słusznie #!$%@?.
jak mi jakiś inny koleś ustępuje miejsca w kolejce w sklepie to co, mam mu #!$%@? wyssać potem na parkingu? xD
  • Odpowiedz