Wpis z mikrobloga

@Eriksen: dołożyłbym do work&travel. Jak masz dobre miejsce, to z $6k da radę ogarnąć, a campy chyba co najwyżej $1.5k. No i W&T da się ogarnąć bliżej 'cywilizacji', a nie w środku lasu, więc możesz integrować się z Amerykanami, chodzić na zakupy i do knajp.
via Android
  • 0
@alpag te 6k z w&t to jak rozumiem bez kosztów, tylko tyle ile udało się zarobić? Jeśli można spytać - Co pozwiedzałeś? Czym się zajmowałeś i gdzie? Z jaka agencja pojechałeś?
@Eriksen: 3 miesiące
w program włożyłem 8k zł
koszty życia itd były, płaciłem za nocleg, jedzenie itd. Zwiedziłem NYC,Waszyngton, oraz 3-tygodnie zachodniego wybrzeża w road tripie (la, lv, sf i kupa parków narodowych), zrobiłem giga zakupy i wysyłałem paczką do Polski zostało mi jeszcze 1k dolarów. Jak będziesz pracować po 60h tygodniowo to da radę odłożyć naprawdę dobrą kwotę pozwalającą na zwiedzenie wielu miejsc.
Ride Operator - Dorney Park, Allentown(PA), agencja
@Eriksen: około 1500-2000$ wliczając loty ze wschodu na zachód i w drugą stronę. Jedzenie w knajpach/barach, noclegi motele&airbnb, transport wypożyczonym autem z kilkoma innymi osobami
@Eriksen w&t lepsze. Mi się program zwrócił, zrobiłem tripa 17 dni po zachodzie+ samolotem z San Francisco do NYC gdzie spędziłem 5 dni w mega fajnym pokoju air bnb na Manhattanie. No i nawet jeszcze trochę kasy przywiozłem do Polski na plus. Ubrań nakupowałem sobie myślę, że za 800-1000$, musiałem wysyłać paczkę do Polski xD No świetna sprawa, sa nawet miejsca gdzie można zarobić po 1500$ na tydzień, ale nie będę zdradzał