Wpis z mikrobloga

popatrz na siebie i ilość pustego hejtu jaka tworzysz wobec Biedronia


Taki komplement o sobie dzisiaj przeczytałem. Wypraszam sobie! Mój hejt wobec Biedronia nie jest wcale pusty. A w zasadzie hejtem bym tego nie nazwał, to jest zwykła krytyka. Krytykuję go za jego niewiarygodność.

Niespełna tydzień piastował funkcję radnego miejskiego w Słupsku Robert Biedroń, po czym złożył mandat. Wcześniej zapowiadał, że pracę radnego traktuje poważnie i będzie ją łączył z tworzeniem ogólnopolskiej partii. W Słupsku wrze od komentarzy, a mieszkańcy czują się oszukani.


Źródło

Pozwolę sobie przypomnieć sprawę mandatu europosła

Wystartuję do europarlamentu i nie przyjmę mandatu albo zrezygnuję z mandatu. Dlatego, żeby mieć pewność, że pewne wartości są reprezentowane w Parlamencie Europejskim.


Po wyborach zmienił zdanie.

Nie widzę żadnego powodu, żebym dzisiaj miał oddawać mandat europosła, muszę dopilnować, żeby nasza trzyosobowa delegacja w Parlamencie Europejski zasiadała w odpowiednich komisjach, mogła realizować nasz program.


Jak więc widzicie mam pełne powody, żeby krytycznie wypowiadać się o tym lawirancie. To tylko urywek grzeszków które ma na swoim koncie ten przyszły kandydat na urząd Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Na resztę przyjdzie czas.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazbiedronia
źródło: comment_60PR4QIPID1HdhycB1RZyuTGCBgRaCY7.jpg
  • 5