Wpis z mikrobloga

Ale ten @US17 to niedojda. Co on ciekawego chciał osiągnąć nagrywając knura potajemnie ? Druga sprawa @Fiodorczuk. On się obraził na wykop ? Pewnie ze obrażają i pomawiają. Co on od wczoraj tu jest, miałem o nim lepsze zdanie (nie zmienia to faktu ze chciałbym aby dalej nagrywał). Krzyska tez obśmiewa i to mu nie przeszkadza. Oj myślałem ze @Fiodorczuk ma większy dystans, no chyba ze czegoś się obawia (mógłby chociaż to wyjaśnić SENSOWNIE).
#kononowicz #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orzel-jastrzab: Przecież FIodor tak samo się zachowywał wcześniej, nic się nie zmieniło. Faktycznie jednak zwiększały się wymagania i oczekiwania i coraz więcej każdego dnia pojawiało się takich postów jak twój a nawet z konkretnymi oczekiwania. Co chwilę ktoś pisał jakie ma oczekiwania, gdzie jechać i co zrobić, ,w jaki sposób, jak rozmawiać. Z takim podejściem nikt nie wytrzyma dlatego chyba fiodor trzyma się trochę z dala od wykopowych doradców (dzieci)
  • Odpowiedz
@adik75: może masz racje... nie jest to łatwe. Ale specyfika uniwersum taka jest, jak cię widzowie nie jadą to przed knurem trzeba się kajać i odwrotnie. Liczę ze redaktor znajdzie siły żeby skupić się na najważniejszych aspektach swojej „pracy”.
  • Odpowiedz
@orzel-jastrzab: Z tego co się orientuję to z dystansem u Fiodora bywało różnie. Znaczy najczęściej zachowywał się spoko i na luzie względem ludzi, ale czasem jak ktoś robił z niego podś#!$%@? albo podważał jego wiarygodność to widać było, że podnosi mu się ciśnienie. Gość jest charakterny, więc nie dziwota że w świetle ostatnich oskarżeń padających pod jego adresem #!$%@?ł się i postanowił rzucić to w diabły. Sądzę jednak, że nie
  • Odpowiedz
@adik75: Święte słowa! Ciągle tylko "Fiodor zrób to, zrób tamto, ukradłeś, nie ukradłeś", trucie dupy świątek i piątek, i te tłumy pożalsięboże doradców, na dodatek oczekujących non-stop jakichś wyjaśnień.
  • Odpowiedz
@orzel-jastrzab: @kubekwkubek: @BomBom: no jakbym oglądał uniwersum od wczoraj, to prawie by mi się go żal zrobiło xd. Wszedł w ten świat to powinien wiedzieć, z czym to się łączy i tyle na ten temat. Albo masz twardą dupę, albo odpuszczasz. Tym bardziej, że chciał być redaktorkiem na pełny etat i się tym jeszcze chełpił.

Jak dla mnie beka z braku dystansu i spinania dupy. Na
  • Odpowiedz
@BrockLanders: To, że wszedł w uniwersum nie znaczy, że ma wysłuchiwać rad wykopków. Nie jest na niczyje zawołanie, nie ma żadnych zobowiązań. Chce, to relacjonuje, nie chce, to zajmuje się czymś innym, jego sprawa.
  • Odpowiedz
@kubekwkubek: ale to właśnie chodzi o to śmieszne stawianie sprawy jakby to, że jakiś random coś pisze w necie miało do czegokolwiek obligować Fiodora. Nie pasuje mu coś to niech nie czyta komentarzy a nie robi się na biednego i "znika".

@piSSowiec39: czemu niby "już" ?
  • Odpowiedz