Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Nie o taką mi chodziło, ale w najbliższej przyszłości zamierzam postawić jakieś 5TB w domu. Obecnie mam własny serwer gdzieś w Niemczech i na nim mam "chmurę" niby tylko 50GB ale do własnych potrzeb jest ok.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Ta, Teamspeak 3 , Serwer do OpenTTD. Prawdopodobnie będę rozglądał się za jakąś polską firmą bo rozliczanie w eurasach zaczyna mi się nudzić ale fakt, za granicą lepsze oferty w lepszych cenach mają.
  • Odpowiedz
@Krendzel: OJ zdecydowanie lepsze oferty :) Ale szukaj w Polsce, czasem idzie wyrwać dobrą cenę. Kiedyś były jakieś...takie... za badzo dobre pieniądze, ale to padało na potęgę i w ogóle...
  • Odpowiedz
@anonim1133: Jak patrze na oferty takiego ovh np. to mnie krew zalewa, nie widze w polsce póki co oferty typu : 30+ GB , minimum 1TB/miesiąc etc.

Gdzieś kiedyś ktoś dawał linki do firm które dają możliwość instalacji własnego systemu z ISO... .trzeba poszukać.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Bo zakupowanie VPS'a z Windowsem drogo wychodzi z powodu licencji :) niby na exone mają taką opcje ale chore konfiguracje i regulaminy ( zabraniają instalacji TS'a -,- Póki co mam na 2 miesiące jeszcze hetznera a potem się zobaczy.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Nie, nie kupiłem u nich bo tak jak mówiłem mają chore konfiguracje ( 50GB HDD i do tego 100GB transferu :| ) Ale tak, miałbym taki zamiar :P albo korzystać z triala. ew. starego XP'ka zainstalować do którego mam klucz.
  • Odpowiedz
@anonim1133: niby tak, ale zabawy z tym i w ogóle. Będę musiał się zabrać i zainstalować VNC chyba ale to gdzieś koło 2 - 3 w nocy kiedy nikogo nie bedzie na Ts'ie bo resetowac im co chwila serwer to raczej nie wypada.
  • Odpowiedz