Wpis z mikrobloga

Miałem spore wąpliwości co do Brauna, uważałem go za bardzo kontrowersyjnego radykała, bazując na jego raczej opozycyjnych działaniach, ale w programie u Gozdyry mnie cholernie zaskoczył. Bardzo wyważony, uśmiechnięty, miły i Gozdyra sama na początku była z opadniętą koparą i do niego, że nie wiedziała, że gość jest taki sympatyczny

Spodziewałem się, że będzie podnosić głos i uprawiać egzorcyzmy, jestem wręcz w szoku.
#4konserwy #neuroa #polityka
  • 19
@Wilczek03: nie, dziękuję. Nie słyszałem żeby kiedykolwiek przeprosił za tak haniebne sformułowania więc nie mam zamiaru słuchać takiej patologii.
A sądząc po tym jak mnie próbujesz traktować, to jest jak najbardziej twój poziom.
@rencista: znalazł np. list żelazny wystawiony przez generała PRLowskiego wywiadu na rzecz Macierewicza. dokument bezcenny dla oceny jego prawdziwej roli. Po co nam IPN i służby, skoro nie potrafiły tego znaleźć?
Co w tym foliarskiego?
@rencista: Nie, każdy człowiek dostawał to od samego generała wywiadu, żeby szeregowi esbecy dali mu spokój. Normalna sprawa.
Zwłaszcza gdy ktoś uciekł z internowania, co nie podlegało przecież amnestii.
Nie ma to jak wycinać wypowiedzi profesora Friszke aby pasowały pod tezę.

„Przekaz jest oczywisty: «nie szukajcie go, a jak już znajdziecie, niczego mu nie róbcie»” – wyjaśnia treść zagadkowego dokumentu profesor Andrzej Friszke, od lat badający akta bezpieki. W wywiadzie udzielonym
@rencista: Przecież "książka amatorów" przedstawia dowody. niezłe wyparcie tu prezentujesz.
Władza odmówiła lustracji. Nie interesuje ją, czy wiceprezes PIS jest zdrajcą.
Bo mają tego świadomość, proste. Bronisz ruskiego zdrajcy.
@rencista: On w świetle prawa powinien być uciekinierem. gdyby nie uciekł, objęłaby go amnestia i wróciłby wolny do domu.
A tutaj nikt go nie szukał po ucieczce, a następnie generał zabronił go ruszać.
Nie widzisz kogo ty bronisz? Nie widzisz, że człowiek z tak niejasną przeszłością nie powinien byc dopuszczony do tajemnic, a co dopiero do stanowiska szefa MONu? Może ty kurrwa ślepy jesteś?