Wpis z mikrobloga

@kryku: Już 6 osób złożyło zeznania w prokuraturze ws. korupcji w szpitalu pod groźbą kary za składanie fałszywych zeznań.To było 9 stycznia.Dzisiaj pewnie jest już więcej.
@Neubert: Oczywiście, że jestem przekonany i gotowy założyć się, że do końca kadencji go ustrzelą. Z czego się ucieszę, bo chcę dobra polskich pacjentów i końca feudalnych relacji w ochronie zdrowia.

Grodzki był w tym czasie dyrektorem całego szpitala, więc pewnie chodziło o zastępcę ordynatora, który de facto pełnił jego obowiązki.

Tych świadków dostarcza Duklanowski z PiS-owskiego Radia Szczecin, który w sfabrykowanej historii na taką nieścisłość by sobie nie pozwolił.
@kryku: A może odpowie na zarzuty tego świadka, który jako drugi ujawnił się z personaliami i twarzą (drugi po prof. Popieli)?

Starszy pan powiedział, że powtórzy to wszystko w sądzie, prokuraturze, gdziekolwiek chcą, da się nawet przebadać wariografem.

Swoją drogą fakenews z Twittera i radia ZET, że są dowody, że rzekomo dziennikarze TVP płacili staremu UB- kowi za to, by oczernić Grodzkiego miał z 8 postów na pierwszych dwóch stronach
@Kapitalista777: Jeśli zeznania świadków się potwierdzą - dobrze niech Grodzki dostanie zarzuty. Jestem jednak pewien, że prokuratura Ziobry będzie kopać długo i do skutku, a telewizja partyjna dalej będzie szczuć. Tylko dziwnym trafem o aferze KNF, Skokach, Banasiu i spółce Srebrna cisza.
@Valg: No to chyba wiesz co się dzieje w TVP tylko z Wykopu. Było mnóstwo materiałów zarówno o Banasiu (wręcz od tygodni jest grillowany), o SKOKach również mnóstwo materiałów.

A jaka jest jest afera o "Srebrnej"? Że cwaniak z Austrii do spółki z GW i Giertychem odpalił niewybuch o tym, że Kaczyński nie chciał płacić "na gębę" i chciał zachować się zgodnie z prawem?

Polecam kontekst:

https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-srebrna-pulapka-ktora-nie-pykla,nId,2873360

Warto przeczytać od deski