Wpis z mikrobloga

Stonoga mial racje...Moj rozowy ma swoj salon pieknosci w UK i jakis czas temu chciala zakupic maszyne do wodorowego oczyszczania twarzy. Mamy daaaleka rodzine w Polsce ktora sie trudni w sprzedazy tych urzadzen. Oczywiscie rodzina bardzo sie podjarala potencjalnym klijentem i moj rozowy uslyszal ze moze ta maszyne miec za tydzien po promocyjnej cenie - 10,000zl. Se mysle troche drogo, wiec wchodze na ebaya i widze identyczna maszyne za £220- okolo 1000zl. 10 RAZY TANIEJ!!!! Nie wierze, wchodze na allegro, a tam te same maszyny za 6,000zl - 8,000zl. W szoku bylem, ale jako ze sprzedaje na amazonie i ebayu to postanowilem wystawic ta maszyne na allegro i obnizyc troche ta zdziercza cene. Aby troche to zareklamowac wyslalem jakies 30 wiadomosci do losowych salonow w Polsce z moja nowa oferta: cena maszyny: 4000zl! Mysle sobie zaoszczedze tym ludziom kilka tysiecy i sam zarobie... Odzew jaki mialem to: 5 osob nazwalo mnie naciagaczem, 2 osoby napisaly ze: "jestem #!$%@? myslac ze ktos sie nabierze na taka niska cene, bo to niemozliwe" i jedna osoba odpowiedziala ze chetnie sprzeda mi swoja za 8000zl. Dostalem tez wiadomosc ze nielegalna jest sprzedaz tych urzadzen bez szkolenia. Jak sie okazalo ludzie na allegro biora po 8000zl za maszyne i dodaja krotkie szkolenie ktore jest za darmo na youtubie. (Szkolenie wcale nie jest wymagane) Rece mi opadly... Dlaczego tak bardzo lubicie byc ruchani?? Dlaczego gdy ktos wam nawet podstawi ten sam produkt pod nos za polowe ceny to czujecie sie urazeni i od razu zakladanie ze to scam?? Dlaczego czujecie sie oszukani jak nie zaplacicie 10 razy wiecej niz powinniscie? To nie jest moj gorzki zal ze ktos nie chcial czegos ode mnie kupic, jestem tylko zdziwiony odezwem jaki dostalismy promujac ta oferte.. sprzedaje maszyne 4 razy drozej niz ja kupilem a glupie baby mi pluja w twarz ze je oszukuje bo taka niska cena nie jest mozliwa... Musicie byc ruchani bo inaczej jest wam zle. Stonoga mial racje.
  • 1