Wpis z mikrobloga

@Avil: Pakiet 5 GB (w UE: 0,53 GB), rzecz jasna pakiet możesz włączać bez końca
dodatkowo masz opcje: pakiet za 25 zł: Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu (w UE: 2,65 GB)
pakiet za 20: Internet, rozmowy bez limitu (w UE: 2,12 GB)
pakiet za 10: Internet, SMS, MMS bez limitu (w UE: 1 GB)
  • Odpowiedz
@Avil: daj spokoj, tak powinien działać darmowy portal, dziś pytanie dziś odpowiedź
trzymaj się tam za granicą

pytam bo nie jestem pewny, a w apce tudzież po wpisaniu kodu 121 nie pokazuje Ci limitu danych dostępnych za granicą?
  • Odpowiedz
@Avil: - jeśli masz na myśli ofertę na kartę (taryfa Nowy Plush), to będzie tak, jak napisał Szubudubu.
Jeśli chodzi o pakiet 5 GB za 5 zł w Plus ABO - to w nim będzie 1,06 GB do wykorzystania w UE. Także może warto rozważyć konwersję do abonamentu? Takiego na czas nieokreślony oczywiście ;-)
  • Odpowiedz
@Avil: tak, można rozwiązać umowę w dowolnym momencie, obowiązuje jedynie standardowy okres wypowiedzenia - 30 dni liczone od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego. Dodam, że w ofercie Plush ABO za 25 zł, w UE masz do wykorzystania 3,17 GB, czyli więcej niż Nowym Plushu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Specjalista_Plus: Nie będzie żadnego problemu bez polskiego obywatelstwa (mam kanadyjskie ID i paszport biometryczny)? Rejestracja numeru napsuła mi krwi XDD
  • Odpowiedz