Wpis z mikrobloga

Mirki, aktualnie chodzę na rekrutację jako manual z 9miesiecznym doświadczeniem. Exp w testach aplikacji webowych jak i na urządzeniach mobilnych.
Na ile powinienem się wyceniać aktualnie? Wiadomo, każdy chce jak najwięcej zarabiać ale Lublin here i z pracą przy moim expid nie jest kolorowo. Dodam że angielski niestety B1.

#testowanieoprogramowania
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@regos: Określanie umiejętności w miesiącach nie daje poglądu za bardzo na to, co faktycznie umiesz.
Biorąc pod uwagę miasto, doświadczenie i niestety słaby angielski, strzelałbym na 3,5-4,5k brutto.

Jeżeli jednak ogarniasz zajebiście, a angielski to kwestia pochodzenia na lekcje, to możesz celować w 5-7k brutto.

  • Odpowiedz
@diarrhoea: widziałeś moja CV na priv :p
Jestem jedynym testerem w swoim projekcie - pisałem plan testów, przypadki, wykonuje je i robię regresję z raportem. Kira + Testlink.
SQL w stopniu podstawowym - coś dodać, skasować, wyszukać, zmienić. Mam napisanych kilka automatów w Cypresie ale tutaj dopiero wdrażam się.

Nie testowałem API - u mnie to backendowcy robią.
  • Odpowiedz
@regos: to zrób sobie prywatnie projekt w restassured w ramach nauki, w cv wpisz że się uczysz, na rozmowie powiesz że zawodowo nie testowałeś bo backendowcy, ale chcesz sie rozwijać i w wolnym czasie sie uczysz.podobnie z selenium, ba możesz nawet pochylić się na jmeterem albo gatlingiem, żeby tylko pokazać że coś tam wiesz i chcesz sie rozwijać. imo to plusuje.
  • Odpowiedz