Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 240
Ludziska, tu nie chodzi o to, że Krzysztof Keanu Bosak został kandydatem na prezydenta z ramienia konfederacji tylko o to, że stary cap wolał działać na niekorzyść swojej partii i przeciwko swoim poglądom niż pozwolić by ktoś wysunął się przed niego. I to jest klucz do przyczyny porażki wolnościowców trwającej 30 lat.

#konfederacja #korwin #polityka
  • 24
@Jah00: po pierwsze nie tylko na Krula, bo cyborg junior odwalił jeszcze gorzej - najpierw obiecując przerzucanie głosów na wolnościowego kandydata, a potem obcinając go kiedy jeszcze był w grze. Po drugie to nie jest pierwsza spina z Dziamborem i Wilkiem, ostatnio skończyło się rozpadem i ludzie poszli za Krulem, teraz jednak nie mam wątpliwości, za kim pójdzie większość w razie czego. Krul się po prostu skończył, zachował się tak jak
Jak zwykle Korwin niewinny, zrobił wszystko cacy i zachował się w porządku wobec swojego kolegi z wolnościowej partii.


@Neubert: Tego nie powiedziałem, bo nie wiemy jak było i kto z nich zawinił, chyba że byłeś na posiedzeniach prezydium partii. Mówię tylko, że bardzo wygodnie jest wszystko zwalić na Korwina, bo po co się zastanawiać nad postępowaniem innych, grunt że Korwin załatwiony do następnych wyborów. Taka wasza filozofia, przedkładacie zgnojenie Korwina nad
@Neubert: To ty nie rozumiesz chyba słowa pisanego. Jakby był jeden kandydat wolnościowy to i tak by niczego nie zmieniło, bo elektorzy też byliby poproszeni o głosowanie na Brauna, gdyż to było korzystne dla wszystkich jak już pisałem. Berkowicz nic nie obiecywał, tylko przedstawiał mechanizm wyborów, więc przestań to wklejać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zsumują się na najlepszym kandydacie Wolności

@Jah00: To chyba oczywiste, że chodziło o kandydata Z wolności skoro zebrała ona największą liczbę głosów, a nie o kandydata Korony, która miała ich najmniej
@h3lloya: I jak krew w piach. #!$%@?. zalążek wolności osobistej chce człowiek w tym kraju, a tu taka parówa Korwin zamiast iść ze swoimi do końca i wygrać to mędrkuje i wylicza kto ma jakie szanse, w konsekwencji zostaje z ch w dupie. Przecież od paru lat ten dziad to zakała sceny wolnościowej, a jego wyliczenia i założenia są z dupy wyjęte. Weź juz Korwin odejdź, wstydu oszczędź.
bo nie wiemy jak było i kto z nich zawinił,


@Jah00: Wiemy kto jak głosował i jak deklarował jak będzie głosować. To wystarczy wszystkim z RiGCz, ale chyba nie łapiesz się do tego grona.

To jeszcze raz, jak krowie na rowie, bo nie kumasz. Wolnościowych kandydatów było wielu, żeby nikt nie miał poczucia, że jest pominięty i każdy może wybrać swojego z tego grona. Na koniec to poparcie miało się sumować
@FrasierCrane: #!$%@? bzdury, bo nie wiemy jakie były ustalenia, a z tego co ja wiem to właśnie Prezydium partii KORWIN zdecydowało w głosowaniu by poprzeć Brauna, tylko że jedni się obrazili na drugich i każdy zrobił tak jak chciał. Gdyby Dziambor poparł Brauna tak jak chciał Korwin to też by Bosak nie wygrał. Wystarczyło by ktoś ustąpił, nikt nie ustąpił i taki jest efekt.

ale zgnojenie korwina jest w interesie partii
@Ziutoslav: Tak, wnosi dużo dobrego będąc posłem i prezesem. Korwin naturalnie usuwa się w cień z racji wieku, nie trzeba go gnoić bo jest już nieszkodliwy, wszystko co miał do powiedzenia już zdążył 100 razy powtórzyć, więc jak powtórzy 101 to nic nie zmieni. A co do rozłamu to bez Korwina dopiero się pokłócą, przecież rozłamy są właśnie dlatego, że ustawowo partie mają być demokratyczne. Inaczej Korwin by zarządził i spokój.
zachował się tak jak Schetyna w platformie, przedłożył osobisty interes ponad interes wyborców


@genesis2303: Prawie każdy polityk robi to od dawien dawna, więc nie jest to raczej główną przyczyną problemów.

Moim zdaniem najważniejsze jest by konfederacja sie utrzymała jako jedność, bo nawet jeśli jednostki odejdą to jest spora szansa na utrzymanie ten grupy.