Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuję Mirka który posiada #aparatsluchowy oticon i telefon #iphone (przepraszam ale dla zasięgu, bo ciężko znaleźć tu osoby z niedosluchem). Iphony mogą się łączyć bezpośrednio z aparatem i można słychać na nich muzyki, tylko pytanie na jakich modelach iPhone to działa i czy wogole działa. Bo jeżeli chciałbym mieć tą samą opcje na tel z androidem to trzeba dokupić connectclip czyli taki wzmacniacz sygnału dla bluetooth. Kosztuje to 1000 zł więc jeżeli na iPhone działa to bez kupowania tego clipa to wolał bym kupić za ten 1000 zł iPhone. Pytanie na ile to działa. Liczę że ktoś się zgłosi albo coś wie!

#sluch #medycyna (i was również przeprosze za wołanie) #protetyka
  • 6
@Stev Jak masz jeszcze możliwość zmiany aparatu albo dopiero jesteś na etapie kupna to ja mam Phonaka, który łączy się z androidem. Polecam serdecznie, można rozmawiać przez telefon, słuchać muzyki, jakość rewelacja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perlite: mam już go od roku i mam opcje połączenia z androidem ale tylko żeby ustawić głośność etc, tylko niestety muzyki nie da się słuchać, do tego potrzebny był by właśnie ten connectclip. Nie podumali w tym oticonie żeby te same opcje co dla iPhone zrobić dla androida :p