Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FloweryTaste Pewnie tak samo jak ogarnia się #!$%@? dziecko na spacerze - jak miała że sobą kaszojada to raczej miała też opakowanie tych mokrych chusteczek którymi się je wyciera. Spokojnie da radę nimi zetrzeć wymiociny, przynajmniej z podłogi. Z fotelem słabo, bo zapach zostanie, ale mogła spróbować zgarnąć z wierzchu. Pewnie nie takie rzeczy ze swojego kaszojada już ścierała i to w try miga.

Oczywiście, że nie dosprzatasz tego na błysk, ale
No ale dobra, powiedz w takim razie co miała zrobić


@FloweryTaste: zebrać co się da chusteczkami albo pieluchami tetrowymi i poprosić kierowcę o wezwanie sprzątania?

To się zawsze ma przy sobie wychodząc z dzieckiem, tak jak zapasowe pampersy albo ubranka.

Mógł mieć 5 lat


Widziałeś kiedyś 5-latka, który ulewa mlekiem?
@nacpanazielonka: @shitty_support: chusteczkami?? Widziałaś ile tego jest? Bez szans, nawet jak siedzenie przeczyści to będzie mokre i ktoś usiądzie bo nie zauważy. Nie mówiąc o tym, ze dziecko musi trzymać w trakcie jazdy. Jak ma trzymać dziecko i sprzątać? Poinformować motorniczego, napisać potem czy zadzwonić do MZK, ze może pokryć koszty czyszczenia. EDIT: btw spodziewałbym się po różowych mimo wszystko więcej empatii
Prawdę powiedziawszy sam nie wiem co miałbym zrobić w takiej sytuacji, bo za wiele opcji nie ma. Poinformować kierowce / motorniczego i chyba tyle


@FloweryTaste: Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakaś kara, ale szczerze powiedziawszy to nie widziałem nigdzie w komunikacji miejskiej, żeby ktoś opisał jakieś kary za "śmiecenie" (bądź rzyganie xD) w pojeździe. No ale przecież nie posprząta tego, nie ma #!$%@? xD
@kasa tak, da się. I jakbyś doczytał to byś wiedzial, że napisałam to z doświadczenia i nie jest to brak empatii tylko #!$%@? na zostawienie bajzlu. Nie da rady sprzątać hafta opakowaniem 100 chusteczek mokrych? No to wołaj reporterów, bo większość rodziców właśnie do tego mokrych chusteczek używa - jak dziecko się na coś zesra, ohafta albo posika to jedziesz właśnie tymi chustkami. Nie napisałam że ma wyczyścić na błysk, tylko że