Wpis z mikrobloga

Okazja dla posiadaczy punktów ❗❗❗
➡️Tylko 84.99$ [325zł] za lampę Xiaomi Yeelight Meteorite z Polski
Można obniżyć punktami do 60$ (230zł)
Fantastyczna okazja i szybka dostawa ze Słubic

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Fantastyczna cena i dodatkowo można obniżyć punktami o 30%, nawet do ok 60$❗To wyjątków okazja, bo punktów obecnie można użyć bardzo rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Yeelight Meteorite z Polski
⏩84.99$ z Polski [FAST08]
Można obniżyć punktami nawet o 30%
(przez przeglądarkę mobilną lub PC, w App nie działa)
Dostawa z Polski za darmo

Yeelight Meteorite idealnie będzie pasowała do jadalni nad stół.

Lampa posiada dwa źródła światła, za kolorowe światło na sufit odpowiedzialne jest 12 diód RGB o mocy 7W. Barwę można zmieniać za pomocą aplikacji Yeelight/Mi Home, scen z innymi urządzeniami lub asystentem głosowym, w tym Siri od Apple. Jest również możliwość sterowaniem lampą przy użyciu pilota Yeelight.

Całkowita moc lampy to 33W, główne światło oferuje temperaturę barwową od 2700K do 6700K, a moc świetlna wynosi od 450lm – 1700lm. Nie jest to wartość imponująca, lecz nad stół w zupełności wystarczy.
Korpus lampy został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekka co ułatwi montaż.
Długość lampy wynosi 90 cm, dzięki temu cały stół będzie równomiernie oświetlony. Cześć która przymocowujemy do sufitu ma długość 48 centymetrów. Yeelight Meteorite zwisa na trzech sznuro-przewodach z możliwością regulacji od 0,5m do 1,5m.


#gearbest #xiaomi #yeelight #meteorite #sebeksspoleca #chinskiecuda #chinskierecenzje

Pobierz sebekss - ❗Okazja dla posiadaczy punktów ❗❗❗
➡️Tylko 84.99$ [325zł] za lampę Xiaomi ...
źródło: comment_4FD0PBT2n8p5QNwP8dAcQY992n37faX3.jpg
  • 1