Wpis z mikrobloga

Hej! Ogolnie problem moj polega na tym, ze bardzo lubie niektore polskie programy jak i seriale np. Wataha. Niestety przez ograniczone mozliwosci (zycie na innym kontynencie), nie jestem w stanie go obejrzec poprzez HBO Go. Tak jak uzycie vpn, i zmiana regionu dziala na innych stronach VOD, tak ten sposob jest nie mozliwy przy uzyciu konta w Netlifx lub HBO GO. Jest to w sumie smutne, bo mimo ze nie chce oszukiwac systemu to nie mam innego wyjscia. Znalazlam portal pare komentarzy nizej, na ktorym mozna online obejrzec seriale - ale zeby dojsc do samego serialu , przez bardzo duza ilosc reklam ktore sie tam pojawiaja staje sie to bardzo irytujace (niestety zawsze te strony prosza o wylaczenie AdBlockera). Wykopki mozecie pomoc w potrzebie? Bylabym bardzo z gory wdzieczna za jakiekolwiek pomysly i linki. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
#serialeonline #seriale
  • 9
@pek0s: Tak, dodali to po jakims czasie. HBO Europe dogadalo sie z USA, aby wypromowac to. Chyba innym polskim serialem byl Pakt, ktory promowali w USA. O "Wataha" niestety nic nie moge znalezc. Wydaje mi sie , ze taka sama sytuacja jest z Netflixem. W Polsce znajdziesz inne filmy i seriale, niz np. w Anglii i na odwrot.

Jedynie znalazlam Watahe na amazon.com - ale maja tylko 1 sezon : https://www.amazon.com/Wataha/dp/B078YF3D87