Wpis z mikrobloga

Ziomeczki, jako że kolega z tagu #90lvldiablo2 zawiódł na całej linii, czuję, że ktoś musi dokończyć jego zadanie!

Dlatego wskrzeszam tag #1000diablorunow na którym, grając w Diablo 1, doszedłem do 50 lvl. Tym razem celem jest minimum 95 lvl w Diablo 2.

Gram hybrydą fire/cold sorc i niedawno udało mi się nawet sklepać HOTO - Heart of the Oak, najwspanialsze słowo runiczne, dzięki któremu życie stało się dużo prostsze!

Dodam, że gram na single player!

#diablo
Karkasonne - Ziomeczki, jako że kolega z tagu #90lvldiablo2 zawiódł na całej linii, c...

źródło: comment_NJbPQGcwZB8JX6Mt1vFSlEymAsVzaT2V.jpg

Pobierz
  • 16
@Karkasonne Nie wiem, nigdy się nie jaralem tym gatunkiem. Całkiem mi się podoba, przegrałem już kilka godzin i jestem w zadaniu, gdzie muszę znaleźć młot (chyba xd) dla kowala w tym obozie na początku. Jakieś porady? Gram Berserkerem (czego żałuję bo trochę monotonne są walki)
@GreyBourbon: Nie, za cienki jeszcze jestem by na hellu wbijać jeszcze wyższą liczbę graczy. To jednak nie battle net że wchodzisz i na dzień dobry kupujesz za 10 zł wszystkie najlepsze słowa runiczne. Jaki sens - nie wiem, chyba taki sam jak wbijanie go na necie. Nie, nie HC, nie lubię robić sobie sam przykrości;)