Wpis z mikrobloga

@produkt: Kiedys mi regularnie zasmiecali skrzynke to wrzucilem ogloszenie na lokalny portal ze oddam,za darmo fabrycznie nowy telewizor i podalem numer z tej ulotki. Nie wiem czy to mialo cos wspolnego ale po czasie juz nie smiecili xD
  • Odpowiedz
@produkt o co chodzi, ze za gotowke? To jakos lepiej? Czesto to widze. Ode mnie koles kupowal z kredytem i to on wrecz popedzal transakcje, kasa byla nastepnego dnia po akcie na rachunku.
  • Odpowiedz
@produkt to trwa az miesiac? Lipa. Ja nigdy nie bralam, a tak jak pisalam - moj kupujacy wrecz mnie popedzal, zebym dokumenty mieszkania kołowala do aktu, zeby szybciej.
  • Odpowiedz
@dziekuje: @wykopek_44: niedoświadczona osoba sprzedająca mieszkanie profesjonaliście (który ukrywa się pod przykrywką "kochającej młodej pary") może się nie znać na wartości nieruchomości i sprzedać je taniej, skoro takie miłe osoby do niej przyszły i tak im zależy.
  • Odpowiedz
@produkt: czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego firmy obracające nieruchomościami muszą się maskować za "hehe młoda para szuka domku"? Jakbym ja sprzedawał mieszkanie to #!$%@? mnie obchodzi, czy korporacji, czy jakiejś Małgosi i Piotrkowi, obchodzi mnie przelew na konto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@kawazrana różnie bywa, zależy od banku i innych czynnikow

Kredyt na mieszkanie to nie jest kupno telefonu na raty :) większe kwoty, większa biurokracja.

Czasami się uda dostać w tydzień, czasem się czeka kilka tygodni.
  • Odpowiedz
Ostatnio w skrzynce znalazłem takie dwa ogłoszenia - no tylko trafili mi się jacyś mniej utalentowani, bo nic nie narysowali. Wyrzuciłem od razu do kosza, ale jeden z nich mnie rozwalił, bo gość był zainteresowany dwupokojowym mieszkaniem w moim bloku, a z tego co się orientuje, to w całym bloku są same kawalerki, więc rozeznanie dobre.
  • Odpowiedz