Wpis z mikrobloga

@PepeTheFrog jak się chłop przez cały związek zachowuje jak miękka pipka to sobie baba pozwala na więcej, czasem aż do rekoczynów. Jak stawiasz twarde zasady to ci żadna nie podskoczy (nie mówię tu o jakichś pijackich akcjach randomowych lasek). Poznałem już kilka takich co to niektórymi pomiatały jak szmatami, a ci im jeszcze rączki całowali. A potem trafiały na konkretnych facetów i siedziały cicho jak pies w budzie. Dwie różne kobiety. Druga
@Hubby: niektóre to lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°) a typowi ze zdjęcia obił mordę jakiś facet, kobieta nie jest w stanie fizycznie wlepić takiej buły. Jego kobieta jeszcze przygrzała mu zupy bo biedak miał kaca. Znowu baitowanie z #!$%@?.
@PepeTheFrog: #!$%@?. Jak wlatuje mem ''kochanie nic nie widzę, stoisz pod światło'', to też są heheszki i mireczki płci męskiej nie mają najmniejszego problemu. Mnie bawią oba, a wiesz dlaczego? Bo to są MEMY. Nikt nie traktuje tego na poważnie, natomiast Ty masz ból dupy i sam wrzucasz tendencyjny post z serii ''zebroplusy''. A jak już są poważne artykuły, to też niejednokrotnie widziałam komentarze ''prawdziwych samców alfa'', którzy twierdzili, że jak