Wpis z mikrobloga

nie znam się na tym więc mam parę pytań:
mam drippera, wata jest brązowa a miejscami czarna, czasem jest smak ale bez chmur, zakładam że do wymiany
mogę użyć do wymiany waty 50/50 bawełna/wiskoza?
jakieś generalne tipy jeżeli chcę wymieniać sam? (nigdy tego nie robiłem)
wymienią mi to za darmo w jakimś edymie czy coś? xD
jakieś generalne tipy jak/kiedy zalewać, czego unikać? było git przez tydzień ale po jednej imprezce wszyscy pokorzystali i zonk bo dziś nie działa xD nie wiem co się stało
Drag 2, Phobia V2
#epapierosy #vape #vapenation
  • 8
Nie dziwie się, zawsze to sie tak konczy po imprezach xD Jesli chodzi o drippery, to w tym przypadku w sumie ułozenie waty nie jest zbytnio ważne bo tak czy inaczej co kilka buchów będziesz zakraplać, najlepiej wsadzic watę tak zeby dosc ciasno przechodziła, ale nie na tyle żeby ci powyginało grzałke. Odnosnie wymiany w edymie, jak masz własną watę to jest szansa ze ci wymieni za darmo ewentualnie za 5 złoty,
@xerox_jp: powiem Ci, że chyba nie warto oszczędzać jak może się to negatywnie odbić na zdrowiu. Za kilka zeta kupisz przeróżne waty w vape shopach od zwykłych listków które sam kroisz w paski i przeciskasz przez grzałki, po wałki z agletem (w sensie końcówką jak sznurowadła) dla wygodniejszego montażu. A dostępne są dosłownie w każdym vapeshopie od edymów po stacjonarne wyspy typu esmokingworld