Wpis z mikrobloga

#aliexpress #zakupy #chiny
Od ok. 3 miesięcy dostaję przesyłki z Chin - raz dostałam tandetną bransoletkę wartą 10 dolarów, później skarpetki Nike a dzisiaj dotarły do mnie buty Nike (wartość 20 dolarów jeśli wierzyć temu co napisane jest na paczce)
Nigdy nie zamawiałam żadnej z tych rzeczy - również nie płaciłam za nie. Miałam takie sytuacje 2 lata temu jak kupiłam rzecz przez fejkową stronę i pobierali mi co miesiąc kilkaset złotych a w zamian przesyłali do domu jakiś chiński szajs. Obecnie nic nie pobierają a niezamawiane przeze mnie rzeczy docierają raz na miesiąc. Co więcej, są to ewidentnie podróbki - już za samo to mogę mieć problemy
Ma ktoś pomysł co to za #scam ? Nie ma nic za darmo - z którejś strony walnie, ale jeszcze nie wiem z której. Jakieś pomysły albo doświadczenia? Nie mogę znaleźć po nicku tego sprzedawcy na aliexpressie (na paczce jest info, że wysłane przez luoshuiqun88), inne paczki były wysyłane z innych adresów od innych sprzedawców.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Edit. A ponadto jeżeli ktoś jest mniej techniczny nie oznacza, że mamy mu wciskać, że przelew jest lepszy bo nie będzie wiedział jak odzyskać pieniądze przy płatności kartą, ale uświadamiać jak to wygląda w rzeczywistości...
  • Odpowiedz