Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wybuchnie czy nie wybuchnie? ( )
Polecam #xiaomi #redminote5 . Po 6 miesiącach od zakupu bateria przy ładowaniu zaczęła się nagrzewać. Miesiąc potem trzymała już kilkanaście minut i spuchła wypychając ekran.... Myślałem że to moja wina i dopiero potem sprawdziłem ilość postów w których ludzie narzekają na wadliwe baterie w xiaomi. No gdybym zrobił to wcześniej to odesłałbym na gwarancję przed próbą otworzenia go. #android #xkom #zalesie
Rookie34 - Wybuchnie czy nie wybuchnie? (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Polecam #xiaomi #redminote5 . Po 6...

źródło: comment_kwLDbS6QnR1BNaIePl4REQkxp9NRkM4S.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak, bateria w najgrubszym miejscu ma około dwie grubości oryginalnego redmi note 5 ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego chemicznie śmierdzi. Przeleżał do tej pory z zamkniętym backplatem, wczoraj go otworzyłem, po otwarciu wypchnięty na 2 mam wyświetlacz wrócił do swojej oryginalnej pozycji XD. Dopiero dzisiaj lecę po komplet śrubokrętów precyzyjnych, żeby się jej pozbyć. W gwarancję/rękojmię z @x-kom nie mam co liczyć bo go już otworzyłem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fi9o: Piątkę kupiłem niecały rok temu. Ostatnie 4-5 miesięcy leżał w szafce bo myślałem że zrobiłem mu coś fizycznego, a to wina baterii
  • Odpowiedz
@HumanBeing Obstawiałem że go fizycznie uszkodziłem wtedy. A po tym jak już nie działał to doszło kilka fizycznych uszkodzeń obudowy... xD Zresztą rok od zakupu stuknął gdzieś w styczniu... Człowiek uczy się na swoich błędach xD
  • Odpowiedz
W sumie ani jednej z dwóch plomb nie uszkodziłem, tylko ściągnąłem obudowę. Mogę zrobić eksperyment i oddać i zobaczyć jaką dostanę odpowiedź ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Częściej używajcie ładowarek z 'kłikczardżem' to wam baterie będą padać jak w poście :) Zadajcie sobie pytanie: Na chooj wam szybkie ładowanie na noc kiedy śpicie i telefon jest podłączony do ładowarki przez 6 godzin? zwykła ładowarka 5V 1A da rade naładować wasz telefon. Im szybciej naładujesz telefon tym szybciej zużywa się bateria ;)
  • Odpowiedz