Wpis z mikrobloga

@Karol_Kitku2 blackpill nie mówi, że faceci 2,3 i 4/10 nie ruchają tylko, że nigdy nie będą pożądani, kochani, kobiety nigdy się nie chwalą takimi partnerami i będąc z nimi, cały czas rozglądają się za kimś lepszym, choćby tylko do zdrady. Nigdy nie będzie celem kobiety, będzie ją miał tylko, jeśli ta nie ma innego wyboru (a od rozpowszechnienia internetu ma ogromny wybór, więc stare Janusze to gówno kontrargument, bo on mógł być
@Cauchemar7:

że nigdy nie będą pożądani, kochani, kobiety nigdy się nie chwalą


Dlaczego wiec nazywa sie to blackpill? W redpill masz wprost napisabe ze kobieta kocha najpierw dziecko-->siebie-->mezczyzne o ile w ogole. Jajim chadem nie bedziesz, zawsze bedziesz na samym koncu. A moze to ja jestem debilem i zle zinterpretowalem?
@Godid1951: kobieta kocha faceta w inny sposob niz facet kobiete. Kobieta kocha go za to jak jest postrzegany przez innych, za to jak wyglada, za to co moze jej dac, za emocje, ktore dostarcza, np jak facet okazuje swoje przywiazanie i zakochanie, to jest to odpychajace zachowanie. Nie wiem czemu narzekaja. Przrgrywy tez moga pracowac nad soba, by zwiekszyc szanse na posiadanie dziewczyny, oczywiscie ze swojej ligi.
@Karol_Kitku2: biorę odpowiedzialność za to że urodziłem się niski, brzydki i łysieje w wieku 20 lat. To moja wina. Co dalej? Gdzie te modelki pod moimi drzwiami?

Chad nie bierze odpowiedzialności za nic, on po prostu żyje, a laski się do niego kleją.

Tak, mogę looksmaxować, tylko mnie to będzie kosztowało czas i pieniądze, a on to ma za darmo.
@KrystianLa: w takim razie nie chce być komuchem.

Jeden ma bogatych rodzicow, drugi jest brzydki a trzeci mimo posiadania tego wszystkiego, nadal nie mogl znalezc dziewczyny (tak, eliot rodger). Nie chce przejmować tym że ktoś inny ma lepiej kub gorzej bo to do niczego nie prowadzi, mogę jedynie zmienić siebie.

Zawiść to #!$%@?