Wpis z mikrobloga

Do wszystkich fanów zapachu Cyrus Writer:

Spotkałem się z opiniami, że wersja z napisem Cyrus ma lepsze parametry, niż ta z napisem Yves de Sistelle. Na butelce, którą kupiłem, był napis YdS, a potem w Galerii Kaufhof w Niemczech trafiłem na zestaw EDT plus żel pod prysznic z napisem Cyrus. Czyli, że jeśli to prawda o różnicy w parametrach, to lepiej kupić zestaw, niż samą EDT.

Tutaj dochodzimy do sedna: będąc tydzień temu w Galerii Kaufhof zauważyłem, że na półce obok zestawów Cyrus pojawiły się zestawy z napisem YdS. To może oznaczać, że niedługo Cyrus Writer Paris Bleu zostanie już całkowicie zastąpiony tym od Yves de Sistelle. Jeśli to prawda z tą różnicą, to radzę Wam zaopatrywać się w zestawy, dopóki są dostępne.

#perfumy
dyniel - Do wszystkich fanów zapachu Cyrus Writer:

Spotkałem się z opiniami, że we...

źródło: comment_t4zVX5Naa1B2OWG2W0GBdoqFFsgwW7iw.jpg

Pobierz
  • 10
@dyniel Mam obydwie wersje ale jeszcze nie używałem tej "słabszej " ogólnie rozmawiałem ze sprzedawcą mówił iż testował i to totalnie identyczne

Ogólnie zapach, który po wylaniu na siebie dużej ilości jakoś specialnie nie męczy bardzo neutralny, pasuje na każdą okazję ;) nie widzę sensu wydawania kasy na Dior sauvage. Na pewno jest to lepsZy klon niż np
al haramain leather oudh do La yuqawam pour homme.
@dyniel: Mam wersję z napisem YdS, nie znam poprzednika. Ale dla tych co wróżą upadek jakości perfum za 50zł mogę na pocieszenie dodać że mojej różowej się podoba i przyzwoicie długo pachnie. Więc głowy do góry