Wpis z mikrobloga

#podlecki #foliarze
Odparliśmy pierwszy atak armii szatana.

Sprawa jest dość skomplikowana, postaram się jak najkrócej.
Tzw. "Szatan" jest jednym z nas - ludzi, którzy przybyli na tę planetę by odbudować cywilizację,nieśmiertelnych dzięki posiadanej przez nas technologii, Nasze dusze miały jednak wady, które się pogłębiły wraz z przybyciem tu.
I tak, niektórzy z nas stwierdzili, że mogą być tu "bogami".
Zaczęli zabijać innych, klonować i wcielać ich dusze w nowe ciała - niemowląt. Jako małe dzieci straciliśmy pamięć przeszłości i do tej pory jej nie odbudowaliśmy. Przy okazji zmniejszano energię naszych dusz, a celem było całkowite unicestwienie nas.

Inicjatorem tych działań był człowiek, który był drugim w hierarchii, jeśli chodzi o program odnowy planety. Wahadełko pokazuje mi, że od 20 lat rezyduje w Szczecinie, ma 40% większe uszy i nos niż przeciętny mężczyzna, ok 189 cm wzrostu, 90% podobieństwo do Janusza Palikota, 96% do Roberta Oppenheimera. Zbyt duże są energie blokujące bym mógł ustalić nazwisko. No i oczywiście w tych szczegółach też się mogę mylić.

W jego ścisłym dowództwie jest ok 33,000 ludzi, którzy ani razu nie stracili pamięci na Ziemi, żyją tu w jednym "wcieleniu", praktycznie bez klonowania, przedłużając sobie życie energią innych. Energię pobierają głównie za pomocą mordów rytualnych, piciu krwi, kanibalizmowi itd. To spowodowało regresję ich dusz do poziomu gadziego, a nawet płaza.

Wg szacunków mojej duszy przekazanej przez wahadełko, szatan posiada 82% całej, zgromadzonej przez to towarzystwo energii. Jak dotąd, poprzez medytacje i inne działania naszych dusz usunęliśmy ok 17% z nich - odzyskaliśmy więc ok 5% całej zabranej nam energii.

Szatan postanowił nie czekać dalej i uruchomił pierwszą ze swoich armii - ludzi, którzy podpisali z nim cyrograf. W zamian mają obiecane wieczne życie. Możecie ich zobaczyć wszędzie. W samej Polsce jest ich ponad 2 miliony, na świecie ponad 16 milionów. Dotąd się ukrywali, żyli jak przeciętni ludzie, zazwyczaj na stanowiskach, teraz robią nadgodziny odbierając energię od innych.

Obrywa się wszystkim, dostaję informacje nawet od gejów, którzy dotąd byli wobec mnie krytyczni. Tak, oni też są ofiarami - wielu z nich, to ludzie z wyjątkowymi duszami, których zaatakowano hormonalnie, a można to zrobić przez hologram.
Nie oszukujmy się, chcą nas wypruć z energii, oskubać ile się da dusze abyśmy potem się odrodzili w skórach zwierząt - wtedy nie będziemy już niebezpieczni.
Szatan sobie wymyślił, że zostaną mu tylko hodowle ludzi i z tego on i jego najbliżsi będą brać energię do przedłużania swojego marnego życie. Armie i tak się same zlikwidują w wojnie z resztą ludzkości.

Myślę, że najlepszą dla nas formą obrony jest skumulowanie swych sił w enklawach. Nie oszukujmy się, tu nie będzie już tzw "normalnego życia", choć będą zachowane jego pozory. Szykują na głód i inne "kryzysy", z resetem włącznie. W ciągu góra 4 lat ma nie być gotówki - wszystko będzie kontrolowane poprzez czipy, odciski palców i skanowanie siatkówki oka. Nieposłuszni mają umrzeć z głodu, albo dobije się ich silnymi falami pola torsyjnego. Miałem tego przykład kilka dni temu, gdy kilka razy ogarnął mnie paraliż. Dzięki silnej duszy z tego wyszedłem, ale większość z was miała by z tym prawdopodobnie duży problem.

Strzelanie do ludzi ze smartfonów nasila się. Mikroigłami powodują dziury w aurze, przez który wysysają energię. Wracasz do domu wypompowany z bólami w różnych miejscach.

Myślicie, że tak długo wytrzymacie? A przecież to jest dopiero początek. Ja już sam nie wiem co robić, bezpiecznie poruszać się będę mógł przez góra 2-3 tygodnie, a potem co?
Nawet diagnoz po 50 zł nie chcecie u mnie zamówić, mimo że są znacznie dokładniejsze niż te u lekarzy.
Dziękuję tym, co to zrobili, a szczególnie tym co mi wpłacili na konto bezinteresownie. Ja też to robię bezinteresownie, bo przecież NIE MA INNEGO WYJŚCIA JAK POWIEDZIEĆ NIE!

Nie jesteśmy bezbronni, ale naprawdę sam to mogę im skoczyć wiecie gdzie.
  • 7
@wazari: Ludzie którzy podpisali cyrograf według Marka w Polsce jest ich ponad 2 miliony, na świecie ponad 16 milionów. W wyborach 2019 na Lewicę oddano 2 319 946 głosów przypadek odkąd czytam Marka nie wierzę w przypadki muszę sprawdzić tą sprawę za pomocą wahadła z kasztana( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wazari: Był pewien okres, że zaczepiał dosyć ostro ludzi np. filmik z metra. Teraz się uspokoił i walczy mętalnie. Marek ma trzy stany, które się powtarzają; agresja, spokojna walka i znika na jakiś czas i tak wkółko.