Wpis z mikrobloga

@Pejkol: Cóż. Spodziewaj się pralni mózgu od kolesia w garniturze, a twój kolega pewnie będzie siedział obok i nic nie mówił. Pewnie będzie rysowanie do góry nogami (względem "pracza") i zachwalanie jak to dzięki kasie zaoszczędzonej na konwencjonalnej reklamie mogą sprzedawać rzeczy wysokiej jakości za niską cenę. xD
Jedyne co trzeba przyznać, że naprawdę potrafią wymijać niewygodne pytania.
Btw. Gdzie masz to spotkanie (ciekaw jestem czy w tym samym mieście a
@adekad:

1. Nie ma konieczności zakładania DG od samego startu, pieniadze można wypłacać w formie nagrody na kartę przedpłaconą obsługiwaną przez Sodexo. Jest potrącane 15% od podanej kwoty (10.6% nagroda - podatek i 4.4% prowizja dla Sodexo)
2. Faktury wystawia bezpośrednio firma. Jeśli Ty sprzedajesz produkty okazjonalnie to nie masz obowiązku wystawiania faktury/paragonu, chyba że podlegasz pod obowiązek założenia DG i przekraczasz bodaj 20k obrotu ze sprzedaży w skali roku (wtedy
@Pejkol: Dungor jest naganiaczem w Souvre. Zadajmy parę pytań Dungorowi i zobaczmy jak się zachowa. Czy odpowie wprost bez wykręcania kota ogonem? Czy spróbuje zmienić temat? A może ucieknie od odpowiedzi?

@Dungor: Dungorze, oto proste pytania. Bądź łaskaw odpowiedzieć. Nie widzę powodów, dla których te informacje miałyby być tajemnicą. Uczciwy biznes żadnej analizy się nie boi.

1. Podaj liczbę wszystkich twoich uplineów aż do samego szczytu hierarchii. Twój upline ma
@Malpigaj: Souvre Internationale Sp z o o. Sp . k. - to jest główna spółka odpowiadająca za oddziały PL UK i IT, Souvre Polska z o o. to oddział PL jak sama nazwa wskazuje.

Masz info na stronie jeśli chodzi o dane kontaktowe + NIP + Regon itd
@renalum: Czyli mam Ci podać informacje po to żebyś był w stanie to przekręcić później na swoją korzyść i znów mnie atakować? oj nie :) Za długo się znamy ( ͡ ͜ʖ ͡) Nic mi z tego że będę próbował Cię przekonać Mireczku.

Dalej czekam na adres od Ciebie żeby Ci wysłać kartkę z pozdrowieniami z wycieczki firmowej. Tym razem Teneryfa, mam nadzieję że będziesz zadowolony.(