Wpis z mikrobloga

@illustratum-monachus: To że ją #!$%@?ł nie ma nic wspólnego z wychowaniem. Idź i przetestuj jak losowa osoba zareaguje jak ją zaczniesz natarczywie obejmować ( ͡° ͜ʖ ͡°) czujesz zagrożenie -> reagujesz
  • Odpowiedz
Odsunięty łeb, skulone uszy. Trzeba być debilem żeby jeszcze łapać psa jak widać że nie chce kontaktu xD I pewnie jeszcze pies do uśpienia bo morderca


@maad wykopkom nie wytłumaczy. Oni się znają na wszystkim najlepiej. W życiu książki o behawiorystyce psów nie przeczytali, ale każdy ekspert w dziedzinie. Napiszesz o sygnałach ostrzegawczych i jak to działa, to co napiszą, że wina psa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@tomislawniepelka: tylko ze pies by nie skumal Twojej "zemsty" bo zapewne w ramach pocieszenia po ugryzieniu bys tego dokonal xD po prostu trzeba nie byc debilem i zdawac sobie sprawy ze to jest zwierze, ktore sie zachowuje jak zwierze i mu nie wytlumaczysz rzeczy po ludzku
  • Odpowiedz
@illustratum-monachus: Rozpisałem się na temat behawiorystki ale wywaliłem w #!$%@?, bo i tak tego nie zaakceptujesz. Jak według ciebie pies z foty ugryzł bo był źle wychowany to unikaj psów jak ognia a jak się dorobisz bombelków to też im nie pozwalaj na kontakt z obcymi psami

@Wyrelworelowany: Szkoda strzępić ryja xD
  • Odpowiedz
@maad #!$%@?, masz rację nie interesuje mnie behawiorystyka bo nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jeżeli psy gryzą ludzi w takiej sytuacji to znaczy, że nie ma dla nich miejsca w społeczeństwie i powinny być z niego wyeliminowane. Albo wytrenowane aby gryźć wyłącznie na rozkaz.
  • Odpowiedz