Wpis z mikrobloga

Ptaszek w odbyt tej grze, bossom i tej grze, serdeczny fak w ryj -.-

PS. Czy kubeczki czokoszokow maja jakis limit na dropa? Bo trafilo mi sie kilku takich prosow jak ja sam i nie pomogli z bossem, a jak trafilo sie 2x koksy to #!$%@? i zginalem jak #!$%@?... a teraz nie dropia z duchow graczy :/

#nioh #ps4 #gry
  • 6
@Dante27: Ja przeszedłem całą i mam odmienne zdanie, świetna gra. Daje mega dużo satysfakcji, ale wiem, że nie jest dla każdego. Jeżeli masz się frustrować to lepiej daj spokój i pograj w coś innego.
Ps. Grałem sam bez pomocy innych graczy.
@K4JT3K: podbija, bo to jest pierwsza souls like gra, od której się nie odbiłem. Dodanie znacznej dynami do starć, jak dla mnie dobrze temu gatunkowi wyszło. Sam nie ukończyłem gry, ale doszedłem gdzieś do 13 chaptera (przed trofkiem Źródło Zła). Bardzo dobra gra.
@K4JT3K: wlasnie mam mieszane uczucia (to chyba najlepsze okreslenie), z jednej strony bardzo fajna gra, lepiej gorzej ale sobie radze, pokonanie czegos wiekszego to ogromna satysfakcja, z drugiej strasznie sie #!$%@? jak padam od strzala, a teraz jestem w jakims rozwalonym domku na morzu, nie dosc ze moby kroja, to jeszcze dziury w podlodze wszedzie :)

I ten boss glut jest ogromnie #!$%@?, bo zawsze cos #!$%@? :D

Samodzielnie robie cale
@Dante27: To akurat jeden z prostszych bossów. Jeżeli wcześniej zgasiłeś 3 ogniska to walka sprowadza się do unikania jego macek i walenia w czułe miejsca. Jak podnosi dwie łapy to podbiegasz do przodu do niego, gdy uderzy odwracasz się i walisz. Musisz tylko uważać na cios z buzi bo od razu zabija (jak widzisz, że zaczyna to lecisz od lewej do prawej lub na odwrót). Boss jest łatwy tylko ma dużo