Wpis z mikrobloga

@majzter: przestalem ogladac odkad jego kontent zaczal sie staczac, probowalem odpalic ze dwa razy, ale to sie konczylo po ~20-30 sekundach ogladania, nie bylem w stanie dluzej wytrzymac
@iti1986: czasem jak już mi sie nudzi i nie moge spać to w nocy go włącze, jak te wszystkie gówniaki pójdą w kime to jest znośny ale przez 90% czasu jest rakiem. no ale te dzieciaki oglądające go przynoszą mu kasę więc z jednej strony się nie dziwię.

ale i tak najbardziej lubie akcje w stylu 500 ŁAPEK I OTWIERAM PACZKE ZA 100K no tak, bo przecież to że otworzy paczke
@iti1986: Lisek to parówa co by za 1k zielonych opoerd.. Każdemu pracownikowi ea nie powiem co. Nieraz jak jadę w pociągu czy się w kolejce to sobie odpalam takiego plkd czy bejjotta ale bez przesady..
@majzter: lubisz miec koszmary?!

@mrberto: powiem tak: SIKALAFO

robia kontent, ktory im przynosi hajs, dlatego doceniam kontent takiego ziomka od Kartomanii, bo nie robi kontentu dla idiotow, nawet jezeli sa to banaly to czasami lubie posluchac, ze SAM wybralem iles tam kart do skladu, ktore dobrze dzialaja w obecnej mecie gry
wiele osob go hejtuje, ale osobiscie tego hejtu nie rozumiem
@Raul777 przepraszam bardzo, ale @plkd to jeden z lepszych youtuberow na scenie polskiej fify. Oglądam go bardzo długi czas i może 2% czasu filmów był rakowy, gdzie taki kamyk lub lisek dobijają spokojnie do 90%

Damian stara się pokazać widzom takim jakim jest, nie udaje pr0sa i otwarcie mówi że brakuje mu dużo umiejętności do najwyższego poziomu, za co go bardzo szanuję

Spójrzmy też na jego live, gdzie próbował wbić pierwszy raz
Spójrzmy też na jego live, gdzie próbował wbić pierwszy raz elitę w FIFA 19 - miał ponad 60k widzów


@mirek_januszy: I w jaki sposób to określa to że jest dobry? Nie kwestionuję tego że jest 'lepszy od innych z polskiej sceny fify' ale umówmy się poprzeczka jest nisko zawie... co ja mówię, poprzeczki nie ma. Zdarza mi się włączyć z ciekawości czym tak się ludzie podniecają i tak, to jest kontent
@iti1986: dobrze, inaczej - większość youtubowych ścierw dla dziesięciolatków - POTĘŻNI FIFOWI MYŚLICIELE I TWÓRCY DOBREGO KONTENTU dla piętnastolatków, lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raul777 nie wiem co masz na myśli mówiąc "dobry" ale odwołam się najpierw do kwestii 60k osób - tak sądzę że to jest wyczyn i to zajebisty. To pokazało, że ludzie chcą go oglądać w tym danym momencie.
Oglądam sporo liveow z różnych gier i nie przypominam sobie, by inny polski YTber dobił do takiej liczby (jeśli się mylę popraw mnie)

Po drugie, spójrzmy na możliwości contentu z fify:
- div Rivals
Co więcej można robić o FIFIE? Gram sobie, rozmawiam o produkcie EA, nowych eventach w grze. Czasami o futbolu. Ja się dobrze bawię, widzowie, z tego co widzę, też. Nikogo nie zmuszam do oglądania filmów. ¯\_(ツ)_/¯
@mirek_januszy: Mam na myśli to że im więcej ludzi coś ogląda wcale nie oznacza że ktoś robi #qualitycontent, proste.

Po trzecie porównanie Klawiatura, który zajmuje się technologia do gracza Fify jest lekko z dupy


pokaż dokładniej gdzie PORÓWNAŁEM Klawitera do plkd to wyślę Ci na browara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@plkd: Może trochę niezrozumiale napisałem to co myślę -
1. Czy można robić coś więcej jeśli chodzi o fifę? Może i nie bo to tylko gra


2. Czy głównym targetem youtuberów nagrywających materiały o fifie są dzieci w przedziale 10-16 lat? Tak


Ale to tylko moje zdanie ¯\_(ツ)_/¯
@Raul777: Ja sobie targetu nie wybieram. Filmy staram się tworzyć w taki sposób, by mógł mnie obejrzeć 7-latek jak i zarówno 30-latek. FIFA, piłka nożna - są to rzeczy uniwersalne, dla każdego. A to, że kanał trafia do młodszej grupy widzów, to oczywiste - to młodzi mają najwięcej czasu na oglądanie, granie, życie tym wszystkim. No i też w tym wieku rodzi się miłość do piłki nożnej, czy coś w tym
@plkd: kiedys ogladalem kanał, ale poziom hipokryzji mnie zmiotl z planszy. Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę – źle!
Strzelaja ci bramki z wylewu - wylew. Ty strzelisz - no zdarza sie. Ogladaja powtorki - zle, graj czlowieku. Ty ogladasz - dobrze.
To raz. A dwa - nie potrafisz sobie radzic z krytyka na zywo - zwlaszcza na strimach live.

Tak czy owak - powodzenia i kolejnych elit zycze (
@krojcol: I po tym komentarzu widzę, że mnie dawno nie oglądałeś - ale rozumiem, miałeś powody. Dawno zmieniłem swoje podejście do wszystkiego, co wymieniłeś. No ale też nie przesadzajmy, nie mów, że nigdy nie byłeś szczęśliwy, bo zdobyłeś bramkę po ogromnym wylewie, a zły, bo straciłeś ją w identyczny sposób? Tak już działają gry online. Sam jednak od dłuższego czasu wyśmiewam niektóre gole, które zdobywam, bo to po prostu głupota. Z