Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie rozumiem niektórych wykopków. @Strahl jest niby lekarzem i powinien mieć świadomość jak dużo #wosp robi dla nas wszystkich. Tymczasem?

Tymczasem @Strahl jest zdania, że Orkiestra powinna zwinąć się z Polski i... zacząć grać w Niemczech...

Tak Mireczki, nie przesłyszeliście się! @Strahl twierdzi, że wolontariusze WOŚPu to tak naprawdę grabarze polskiej Służby Zdrowia, którzy odmrażają sobie tyłki i stopy, kwestując po całym kraju, TYLKO PO TO, by konserwować patologiczną rzeczywistość, rzucać kłody pod nogi reformatorów i sabotować zmiany...

Kim w takiej narracji jest Jurek Owsiak? Poplecznikiem rządu i pachołkiem Ministra Zdrowia?

Oskarżenia o wskrzeszenia i uran to mało? Łapcie to!

#wosp #wosp2020 #shitwykopsays #owsiak #medycyna
  • 55
  • Odpowiedz
@miki4ever:

To czym się różnią ludzie przedłużający za frajer agonię systemu opieki zdrowotnej, od ludzi przedłużających za frajer agonię systemu opieki zdrowotnej, że jednych MASZ ODWAGĘ nazywać idiotami, a drugich NIE MASZ ODWAGI nazwać idiotami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Przepraszam, ale Twoje próby ucieczki od odpowiedzi są cokolwiek niezreczne, ale ok. Jedziemy dalej:

Czy fakt, iż mimo takiego zaangażowania sił i środków, tysięcy ludzi oraz ogromnej motywacji, WOŚP nie ma wg Ciebie, mimo swych szczerych intencji, wpływu na przedłużenie agonii polskiej Służby Zdrowia, nie czyni z organizatorów po stokroć większych
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Nie rozumiem pytania. Sprzęt przydałby się i w Niemczech i w Polsce, gdziekolwiek nie trafi to będzie używany.

WOŚP to prywatna inicjatywa i jak dla mnie mogą robić co chcą i zbierać na co chcą. Nie odpowiadają oni w żaden sposób za sytuacje w służbie zdrowia, nie są jej częścią.
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Ależ bycie bądź nie, częścią służby zdrowia, nie jest wcale wyznacznikiem posiadania nań wpływu. Bez wątpienia, jakiś wpływ mają, nawet jeśli oceniasz go jako zupełnie pomijalny (cóż za pisowska, prawacka narracja).

Myślę, że doskonale rozumiesz pytanie, a po prostu nie masz odwagi na nie odpowiedzieć. Nazwałeś lekarzy, którzy zostali w kraju, gdyż czują taką powinność idiotami-szkodnikami, przedłużającymi agonię systemu. Podobnie jak WOŚP, każdy lekarz jest indywidualnym podmiotem, z prawem do robienia co mu przyjdzie do głowy. Podobnie jak WOŚP, lekarze nie odpowiadają za system opieki zdrowotnej, bo to rola
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Nigdzie nie nazwałem lekarzy, którzy zostali w kraju idiotami. Idioci to dla mnie ci co pracują w absurdalnym wymiarze godzinowym, robią na 3 etaty i są z tego dumni.

Nie uważam Owsika ani jego inicjatywę za głupia.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Najbardziej bawi mnie szukanie akceptacji i poklasku wśród ludzi, teraz bogu ducha dziewczyna która przypadkiem odezwała się w wątku musi czytać te wysrywy bo ją cały dzień woła. Mimo, że jasno dała mu do zrozumienia, żeby się #!$%@?ł. :D

Zajebiście toksyczna lepkość, strasznie drażni mnie ten typ człowieka.
  • Odpowiedz
@Strahl:

Posiadasz niesamowity dar przeinaczanie rzeczywistości:
Stary przecież , to ty do mnie dzisiaj napisałeś. Gdybym szukał akceptacji w tym towarzystwie, krakałbym jak wrony (mając na myśli cały portal, konkretniej - jak autystyczne wrony) . Nawet na twoim levelu umiejętności społecznych, chyba powinno być to zrozumiałe.

Poza tym, jak zwykle brakuje ci spójności. W jednym poście sugerujesz, że cię prześladuję swym pisaniem, w kolejnym, że jestem twym instrumentum vocale, które dobitniej pokazuje poziom oświecenia jaki prezentujesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Planeta_odebete2:

Gdybym szukał akceptacji w tym towarzystwie


Nikt nie mówi o tym, że szukasz akceptacji wśród takich jak ja czy kolega wyżej - próbujesz przebić swoje urojenia do szerszej publiki(widać po tym wątku doskonale - nasrane tagów i żenująca insynuacja z przeinaczonym sensem wypowiedzi który miał mnie przedstawić w złym świetle) tylko średnio ci to wychodzi bo jak jak wyszło szydlo z worka to dzięki bardzo pokretnej logice i przeinaczaniem faktów każdy widzi, że jesteś co najwyżej
  • Odpowiedz