Wpis z mikrobloga

oglaszamy24.pl dział towarzyski to jest kongo. Wszystko zasyfione spamem, b8tami, wirami itd. Infantylne opisy i zarzutki typu telefony wewnętrzne, segzy bez kasy itp. wtf.

Pamietam że w 2015 wyłapałem na nim całkiem fajną semi cicho z Olsztyna. Chwaliła się, że ma nawet klientów z Wawy co do niej jeżdzą bo taka posucha na rynku. Już wtedy, 5 lat temu.

RIP oglaszamy24, a był to całkiem miły portal na zabawy z roksami.

#divyzwykopem #roksa #datezone
  • 9
@Dzokatazullo: Myślę, że teraz też można coś tam wyhaczyć, ale trzeba mieć na to dużo samozaparcia i czasu. Fałszywki tam są powtarzalne i łatwo jest przefiltrować już na poziomie zdjęcia oraz nazwy ogłoszenia. Ale fakt, posucha tam jest straszna.
@Dzokatazullo: Też napisałem sporo, ale działam tam od lat i dużo informacji przechodzi między szwagrami na pw. Dobrą divę między sobą polecają, a opinii nie wystawią (bo często robi się tłok z powodu pasożytów którzy tylko czytają, a nic od siebie). Sam wypadłem z takiego kółka kolesi jak napisałem otwarcie opinie o jednej rudej ¯\_(ツ)_/¯
@Dzokatazullo: Ja się wkurzyłem raz bo mi wlepili bana na dwa tygodnie, za zły format numeru telefonu... Ogólnie to nie jest jakoś kolorowo, w tej branży popyt przewyższa podaż i ciężko czasem się w ogóle dodzwonić. Ale znalazłem miejscówkę w Bytomiu gdzie są ładne dziewczyny za 150 zł/h i godzina to faktycznie godzina, nie ogarniam trochę, ale co tam, korzystam chociaż mam daleko to wolę dojechać bo i tak się kalkuluje.
No niestety, zostaje tylko garsoniera


@albertbranka: Garsoniera obecnie to gówno. Administracja sra ze strachu przed RODO (bądź idzie komuś na ręke) i na żądanie usuwają opinie dziewczyn. Uciekają stamtąd nawet te które są ok i mają lub miałyby dobre opinie.