Wpis z mikrobloga

  • 5
@SarahC: A jak kobieta 155 cm wzrostu wyobraża sobie związek z facetem 185+ cm?


Ja mam 190+ a moja różowa ma trochę ponad 160 i jakoś od 7 lat problemu żadnego nie widzimy.

A Ty jaki masz w tym problem ? ;)
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: kiedy wy się nauczycie że nie możecie ustalać czego ktoś wymaga u partnera xD choćby nie wiem jak brzydka laska 145cm może wymagać 190cm. Jak to mówicie - rynek zweryfikuje.
Jak na razie takie kobiety nie mają problemu ze znalezieniem partnera z wymaganą cechą, więc obśmiewanie takich osób, które raz dwa znajdą partnera, siedząc smętnie w piwnicy jest trochę nie na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kowixx: A ja (196cm) wymagam żeby nie była karłem taka 180cm chyba że ktoś lubi tanie przeloty samolotem z bagażem podręcznym 145cm a jak się nie znajdzie to chociaż zaoszczędzę na psychiatrę rynek zweryfikuje śmiechłem
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie mam nic przeciwko wymaganiom co do partnerów, ale proszę, ten odwieczny argument ze szpilkami xD Wtedy zawsze sobie wyobrażam, że taka kobieta ma 2 cele w życiu: urodzić dziecko i nosić szpilki. Rozumiem, że większość dziewczyn chciałaby mieć wyższego, ale szpilki powodują że taki chłop musi być co najmniej 15 cm wyższy, bo jak to być równym ze swoim najukochańszym, a w twoim wypadku byłoby to 190+ cm. Przy
  • Odpowiedz
@Bajczarz: bo to jest prosty argument. Mogę też podać, że jak kiedyś szłam z o dwie głowy niższym to się z niego banda lokalsów śmiała. Zresztą się nie dziwie, bo to wygląda jakbym szła z braciszkiem młodszym za rękę.
  • Odpowiedz