Wpis z mikrobloga

Wiecie skąd się wzięło #500plus i socjalne pomysły #bekazpisu ? Przez TVN, Polsat, POwską TVP (wtedy) i inne #!$%@? media, które pokazywały ckliwe reportaże. Ojciec, 12 dzieci w obdartych ubraniach, jakaś altanka: niii ma pracy, nii ma chleba, dzieci chcą się uczyć, nie ma co do gara włożyć. Matka skrzeczy, ojciec popala papierosa, pod wersalką paczki po szlugach, a za piecem butelki po wódzie+ 15 letnia córka w ciąży - bieda #!$%@? mać, dzieci głodne, dożywianie w szkołach trzeba zrobić. Naród karmiony tym przez lata, w końcu to łyknął. Sam się skusił na "darmowe" 500zł i żeby ulżyć tym "biednym polskim dzieciom, co muszą mieć dożywanie w szkołach".

#bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@prohackuser: Ja mam taką panią od od której jajka i ser biorę. Mają z mężem niewielkie gospodarstwo i do tego 6 czy 7 gówniaków. Nie jest to jakaś straszna patologia, bo jednak mimo walenia, hehe, bimberku, to jakoś tam sobie żyją. Ale no nie przelewa się, no i moja mama czasem tam im pomaga, dając jakieś stare ciuchy czy od czasu do czasu kupi jakieś słodycze dzieciakom. Oczywiście prezes Kaczyński to
  • Odpowiedz