Wpis z mikrobloga

Wieżyczki zdecydowanie do poprawki bo zapomniałem o drobnym szczególe braku okien :) no i jeszcze trzeba dorobić drobnice w środku.
Wiem, że nienajlepsze, ale powoli wychodzi mi coraz lepiej :)


@lobo: trochę żartuję, po prostu nie bierz gotowców ;) Najfajniejsze są jak weżmiesz papier kamyki, jakiś klej i gips, co znajdziesz jednym słowem i z tego klecisz. Wiecej frajdy będziesz miał ;) Jest taka anegdota, że jak wybudowali inscenizacje do gry o tron, wszedł reżyser i się załamał bo wszystko lśniło nowością. Potem przez tydzień rozpieprzali wszystko, podpalali, brudzili itd. by
ale to nie jest gotowiec, styrodur + mdf + wykałaczki + patyczki do lodów :) trochę kijowe światło bo kolory lepiej wyglądają na żywo.


@lobo: dobra, to mam podpowiedź ;) Zrób tak:
-weź takie małe swieczki ikeowskie co każdy ma w domu
- zapal z osiem i zgaś światło
-wstaw kilka do środka i kolka postaw przed na dole np po bokach
-wyłącz flash w aparacie (to ważne)
-I zrób te
@lobo: styrodur? jeszcze jakieś materiały? wygląda fajnie, szczególnie te różnokolorowe cegły. btw każda cegła cięta oddzielnie? przymierzam się do podobnego projektu, zamek na bazie pentagonu z okrągłymi wieżami :)
@Berbelucha: @ziel0ny: tak cegiełki cięte osobno i postarzone kamieniami w puszce, ale cegiełki są nieco oszukane bo mają grubość 5mm i są naklejone na strukturę z płytek mdf, ale tego nie da się zauważyć.

@another_throwaway23: błędy zapomniałem o oknach w wieżach będę musiał je poprawić no i przy cięciu którejś partii cegiełek zrobiłem je odrobinę za małe i w kilku miejscach liczba rzędów cegieł się nie zgadza na ostatnim