Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gzymspiwniczny: XD a nie dalej niż dziś rano ktoś wrzucał "eksperyment" gdzie brzydka 47 latka miała w opór par. I zanim zaczniesz krzyczeć, że każdy chce poruchac milfa to od razu uprzedze, że wiekszosc po to dało w prawo, ale o ile ona ma większą szansę na jeden związek z kilkuset par niż przegryw z 2-3 maczy? ;]
  • Odpowiedz
@Wolowinka: Wołowinko, daleko mi do striggerowanej :P Po prostu zawsze kisnę, jak ktos mówi o "wypadaniu posiadania dziecka dla kobiety" xDDDDD


@Ytarka: to naturalna reakcja osoby z bolem dupy. Nazywamy ją racjonalizacją. Bez tego mechanizmu ból dupy bylby nie do zniesienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ytarka: ale jednak trochę racji mają. Znam sporo kobiet w okolicach 30 bo sam tyle mam. I większość albo już ma dziecko albo chce mieć i bardzo się o to starają.
Jeśli chodzi o wiek to po coś z nim skłamała. Pewnie dlatego, żeby się pokazywać typkom, którzy w sumie nie są nią zainteresowani. Sam gdybym szukał kogoś na tinderze to poniżej 30. Już nie wspominając o tym, że gdyby dać
  • Odpowiedz
chodzi o to, ze wstawila sobie wiek 29 zeby pokazywala sie gosciom, ktorzy maja 30lat jako gorne widelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@peszmerd: Zgoda, jednak z jej punktu widzenia efekt zmieszczenia się w widełkach jest niwelowany przez dopisek o prawdziwym wieku, co pewnie spowoduje i tak przesuwanie w lewo, bo to jak przekazanie informacji „nie jest tym, kogo de facto szukasz”. Trochę bez sensu.

bo wszystkie tylko
  • Odpowiedz
@shadowboxer zgoda. Ale mi chodziło tylko o pokazanie, że większość facetów wybierze ta młodsza. Bo znów mając wybór między 26 a 18 ta 18 będzie miała przewagę. Mamę oszukasz, tatę oszukasz ale życia nie oszukasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz