Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siemano rolkowe świry. Pytanko standardowe. I tak wiem, muszę jechać i przymierzyć, albo kupić i najwyżej odesłać. Rolki posiadam, oxelo z decathlona. W tę lato chciałbym kupić coś porządnego, gdyż nie jestem zadowolony z trzymania stopy w tych rolkach. Co polecacie w przystępnej cenie? Nie chce używek. No i zawsze jeździłem na 4 kółkach. Pchać się w 3? Rolki do jazdy po mieście, choć trasy też chciałbym robić. Na rolkach jeżdżę od dzieciństwa i czuję się komfortowo. Jestem chuderlakiem z wąska stopa. Budżet tak do 8 stow, nie stać mnie na droższe. Coś ktoś? #rolki
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tuff: jakby to powiedzieć. Wiem, ale mieszkam w mieście w którym nie ma zbyt dużego wyboru. Toteż zamiast zamawiać 15 par po kolei i sprawdzać, to wolę dopytać jakie modele maja się dobrze i jakie warto sprawdzić. Po to napisałem ten wątek, a nie po to, żeby się pochwalić że kupuję rolki. Wtf.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: czyli nexty 3x100 zamówić? Wiem, że ciężej się rozpędza, ale jak już się rozpędzi to jest fajnie. No i strach że trochę wyżej. Zwrotnosc jest na takim samym poziomie jak przy 4x80?
Zwrotnosc jest na takim samym poziomie jak przy 4x80?


@hubi-hubi: Jup, różnice będą jak zaczniesz jeździć po schodach. 3x90 to za małe koła albo inaczej, to dobre koła dla lekkiej i niższej osoby, a 3x110 za duże na miasto i trzeba więcej kondycji no ale się #!$%@?. xD
Czyli tych setek nie ma w takiej cenie jaka by mi odpowiadała?


@hubi-hubi: Ja bym zaczął od 4x80, a w wypadku Seba masz jedne z najmocniejszych skorupowych rolek na rynku. Konkurentem jest tylko Next i z bólem dupska Zoom. Seba gwarantuje rozmiarówkę a z Powerslide bywa różnie. Ale mam R4 i R6 i sobie baaardzo chwalę. Miałem Next i mi nie przypadły do gustu, Zoom nie miałem ale miałem Sway i
4x80 - > Czyli tych setek nie ma w takiej cenie jaka by mi odpowiadała?

@hubi-hubi...

źródło: comment_N2zEH4PuEMT5Wvj3xF3Qs7fmctJJNt53.jpg

Pobierz
FR to podmarka Seba? Czy jest seba fr model też?


@hubi-hubi: FR1 to flagowiec Seba. xD

A drążąc temat Sebastian się rozstał z Chińczykami i teraz sam robi swoje Seby, nie wiem gdzie. Tam był problem z formami wtryskowymi ale nie pamiętam jak się to skończyło.

Anyway FR (1,2,3) to Seba.

edit. Kufa mea culpa, oni teraz to http://frskates.com/