Wpis z mikrobloga

Tak jak zapowiadałem - zgłosiłem Palmy na Legnickiej do Wrocławski Budżet Obywatelski 2020. Dostałem numer 13, także liczę na szczęście, że nie odrzucą tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw jakieś żyri będzie patrzeć, a we wrześniu głosowanie.
Wołam plusujących zeszłoroczną fotoszopkę z palmami na legnickiej (tzn zaraz jak przeprocesują mirkolisty)
#wroclaw
Reepo - Tak jak zapowiadałem - zgłosiłem Palmy na Legnickiej do Wrocławski Budżet Oby...

źródło: comment_4Hl15CQOjkNEoR151m6mFNvzC2eomR4c.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
@Reepo jak dojdzie do głosowanka, to mirko ci projekt wygłosuje XD bo ogólnie pomysł bardzo dobry, drzewa są potrzebne. A palmy z kokosami, no najlepiej~ ()
  • Odpowiedz
@Reepo: Wiem, że chodzi o trolling itd., ale i tak odpowiem ;)

Niestety nasadzenie prawdziwych palm nie jest możliwe. Robiłem research, bo zacząłem się zastanawiać, dlaczego palmy rosną na północy Włoch, gdzie klimat nie odbiega jakoś aż tak znacząco od naszego, a u nas nie. Trafiłem na różne strony i fora maniaków palm, którzy próbują hodować je w Polsce i efekty są w najlepszym razie przeciętne. W skrócie, latem by
  • Odpowiedz
@Reepo: a od kiedy #!$%@? palmy rosną w Polsce? Trzeba będzie zasadzić już wielkie palmy za dużą kasę. Bez sensu. Mamy tyle drzew rosnących w naszym klimacie.
  • Odpowiedz
@Reepo raczej odrzucą. Chyba, że to miałyby być sztuczne palmy, nawet nie chodzi o zimny klimat, ale rosnące drzewa pod trakcją tramwajową, to średni pomysł
  • Odpowiedz
@jamtojest: kurła mordo, Zieleń Miejska potrafi jakieś obsrane małe drzewko walić szczepionkami mikoryzowymi, a potem robić live na fb i potem dodać fotorelację z tego wydarzenia, to oni takimi zajebistymi palmami by się chwalili, wykupując artykuły sponsorowane w zagranicznej prasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: a od kiedy #!$%@? palmy rosną w Polsce? Trzeba będzie zasadzić już wielkie palmy za dużą kasę. Bez sensu. Mamy tyle drzew rosnących w naszym klimacie.

@ethics:
Niech ktoś tam wklei sosny zamiast palm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz