Wpis z mikrobloga

@machalsky: Oznaczenie Twojego modelu to MT11i?
Poza tym jeszcze na początku sprawdź, czy da się u Ciebie odblokować bootloader.

Aby to sprawdzić trzeba wpisać w telefonie *#*#7378423#*#* (czyli *#*#SERVICE#*#*), a następnie wybrać "Service Info" i potem "Configuration". Powinien pojawić się tekst, a w nim wzmianka "Bootloader Unlock allowed:" Yes/No.
  • Odpowiedz
@mp107: tak tak, to mt11i, bootloader powinien być odblokowany bo miałem customowy room, teraz po prostu stwierdziłem że będzie za łatwo jak oddam na serwis i sam spróbuję sił z flashtoolem, z bootloaderem też jak najbardziej spróbuję, zobaczymy co wyjdzie
  • Odpowiedz
@machalsky: Miałem ten telefon i świetnie go wspominam, niestety po jakichś dwóch latach współpracy coś się zepsuło w środku i straszliwie gubił zasięg, prakycznie co 5 minut nie miałem internetu/połączeń na 5-10 minut, także został zmieniony, a szkoda :(
  • Odpowiedz
@Zielczan: ja swoim rzucałem na wszystkie strony i dzielnie to znosił, w końcu odlutował się głośnik choć to z mojej winy. Poza tym wspominam go mega mega pozytywnie, szczególnie zdjęcia, jakość dźwięku, no na prawdę nie było do czego się przywalić.
  • Odpowiedz
@Zielczan: @machalsky: W moim wypadku Sony Ericsson Xperia Ray na CyanogenMod/LineageOS 11 jest wciąż aktywnie użytkowany (choć nie przeze mnie) i sprawdza się świetnie jako malutki telefon z klientem e-mail i aparatem.
  • Odpowiedz