Wpis z mikrobloga

W ramach zmiany podejścia do ludzi (można powiedzieć że noworoczne postanowienie, a można powiedzieć że to z powodu zmiany w dynamiczniaka) zredukowałam czarną listę:
Przed: 403 osoby
Po: 19 osób

Zostawiłam te osoby które mi sprawiły kiedyś od niewielkiej ilości smutku po dużą ilość smutku (obrażanie, stalking, robienie przykrości mojej rodzinie).
Będę dodawać tam osoby wtedy, kiedy ktoś będzie mnie obrażał (ale tak fest przykro obrażał, a nie jakiś biedahejt 2/10) albo wysyłał benisy :(
#czarnolisto #oswiadczenie #uwolnicbarabasza #cotahannah #pokazczarnolisto
H.....a - W ramach zmiany podejścia do ludzi (można powiedzieć że noworoczne postanow...

źródło: comment_vJe9Gp4meJxLMuuFudjpnAPo2iDWum7F.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
om606: Ale ja się zmieniam, wprowadzam w życie styl życia xD


@Hannahalla: Jeszcze przestaniesz traktować siebie jako gorszy rodzaj człowieka przez to, że jesteś kobietą i będą ciebie ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Czarno powinna być alfabetycznie. Widzę, że się nie załapałem - pewno dlatego że nie wiem kim jesteś i pewno nigdy nic do ciebie nie pisałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matixrr: jedyne benisy, które kiedyś komuś "wysłałem" to te rysowane w zeszycie kolegi z ławki jak szedł odpowiadać do tablicy :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: właśnie sobie uświadomiłam dziwną rzecz. Wiem, że sporo osób ma mnie na czarno i nie razi mnie to, że większość to niebiescy, ale byłoby mi przykro jakby się okazało, że jakaś normalna Mirabelka ma mnie na czarno np. Ty ;)
  • Odpowiedz