Wpis z mikrobloga

Na sali sadowej:

Sedzia: Pan Daniel Zwierzynski prosze powstac.
Daniel: Jaki Daniel!? Jestem MAGICAL!
Sedzia: Magical to byla nazwa panskiego kanalu na platformie youtube. Z reszta i tak zostal permanentnie usuniety za wielokrotne lamanie regulaminu.
Daniel: Joo chca nas zniszczyc! Caly czas nas zglaszaja! To pewnie Lordoza zasrana.
Sedzia: Yhym rozumiem.
Daniel: Co rozumiesz? Nic nie rozumiesz! Bystrzaki, Gural p3dofil caly czas streamuja i co?
Sedzia: Dzisiejsza sprawa dotyczy Pana.
Daniel: No joo a jakies patoruski na nas sie wzorcuja. Kradna pomysly, zgapiaja! A przeciez ja to wymyslilem.
MAMOO, JACAA! Nie poddamy sie, bedziemy walczyc jo?
Goha: Dana jedziesz synek! Tak jak Cie uczylam! Lordoza kaput!
Jaca: Lorfjdhd wkgkdjdn!
Goha: Ryj szmato jak sedzia mowi!
Sedzia: Panie Zwierzynski chce Pan cos od siebie dodac?
Daniel: Tak! Dwa lata na sluchawce, zlamany palec, dwutygodniowe streamy, nonstop dymy, bomby, afery, tvn, nowak f4ajer, wytrzymalem dwie rundy w boksie a lordoza mial jakas blache zalozona na dupe i przez to zlamalem noge. A boxdel oszust nie odwiedzil mnie w szpitalu.
Arsen: B b b b bo bo kssss ddela to ja llamie nie.
Sedzia: Tak! Po rozpatrzeniu sytuacji i dokladnej analizie wraz z zapoznaniem sie z dowodami skazuje Pana Daniela Zwierzynskiego na 2 lata w zawieszeniu.
Jachimek: Pfff nie robcie lipy nieee.
Arsen: Tty Daniel za za zawiasy mmasz to jjesst oooook.
Malysz: Ej Daniel, ja tez mialem zawiasy, ale to nic zlego dasz rade.
Pezet: Zawiasy haha, to mozna dalej strimowac, jedziemy aaahahaha bedzie wixa, nie Baobab?
Baobab: Jo.
Daniel: Joo chcialem powiedziec tez, ze mielismy rekord widzow na zywo w wywolywaniu ducha Lecha Kaczy....
Sedzia: STOP! 2 lata bezwzglednego wiezienia!

#danielmagical #patostreamy #pasta
  • 4