Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: głównie kwestia agresywności jednostki napędowej, która to rzekomo niesamowicie ciągnie z samego dołu, co samo w sobie jest nieprawdą, bo to akurat w środkowym zakresie SV jest najmocniejsza, przez co ma bardzo fajną charakterystykę jako takie daily moto. Druga kwestia, to silnik narwany tak, że po dodaniu gazu, potrafi zerwać przyczepność na wyjściu z zakrętu...nooo generalnie jak się przegnie pałę, to każdym sprzętem tak można :D. Kolejną kwestią jest to,
  • Odpowiedz
@Glenroy: Kurcze pierwsze słyszę o tym że SV jest narwana. Przecież ona liniowo oddaje moc. Po dodaniu gazu to ten motocykl nawet na koło nie wejdzie chyba że kierowca wazy 40kg. A co tu mówić o zrywaniu przyczepności (oczywiście mokry asfalt plus kiepskie opony = zerwana przyczepność ale takie coś dzieje się już przy 40 KM).

Ogólnie SV jest demonizowane jako sprzęt nie do okiełznania przez początkującego motocyklistę

Chciał bym spojrzeć
  • Odpowiedz
Jednym słowem te opinie zapewne napisał człowiek który do tej pory jeździł tylko na 125.


@mpetrumnigrum: No właśnie nie, to piszą rzekomi użytkownicy SV, nawet tutaj na wykopie miałem w tamtym roku spinę z kilkoma osobami bo napisałem to co wyżej, z podsumowaniem, że motocykl pomimo że bardzo fajny, to nadal jest dość budżetową konstrukcją...człowieku, jakich ja się wtedy ciekawych rzeczy o swojej rodzinie dowiedziałem xD
  • Odpowiedz
No właśnie nie, to piszą rzekomi użytkownicy SV,


@Glenroy: Tak ale ich poprzedni motocykl to 125 albo chcą się dowartościować i wmówić ludziom że mają jakąś elitarną umiejętność jazdy na niezwykle mocnym i narowistym motocyklu.

Fajnie by było poczytać to co Tobie pisały wykopki o sv jak znajdziesz to podeślij link. Pośmiejemy się razem.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: poszukam, jak znajdę w jakiś sposób ten wpis to podrzucę link, ale to było jednak kawałek temu :/

To jest dokładnie ta sama grupa, której wymiana filtra powietrza na sportowy, czy wydechu na przelot, daje przyrost mocy rzędu nastu koni xD. Oczywiście filtr tylko i wyłącznie #!$%@? od K&N, bo o dobrych filtrach pojęcia nie mają...na te naprawdę profesjonalne kasy pewnie też nie ;).
  • Odpowiedz