Wpis z mikrobloga

@pamparara: co mnie zaskoczyło to to, że te psy są totalnie przewrażliwione na swoim punkcie, piszczą z byle powodu - bo pies na nią biegnie, bo się potknęła, bo winda za wolno jedzie, bo nie moze dogonić innego psa ;) generalnie taka atencjuszka, ale bardzo łatwo się przyzwyczaila do mojego trybu zycia. Sama mieszkam w mieszkaniu ~50km i nie wygląda jakby była z tego powodu niepocieszona, nie niszczy, dłuższy spacer po
@pamparara: W małym mieszkaniu może być ze szwajcarem problem, mój potrafi cały dzień ganiać po podwórku a po powrocie jeszcze chce się bawić. Długowłosy zostawia wszędzie więcej sierści niż wydaje się to możliwe, no i średnio znosi brak człowieka, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia
@yneb: na 2 ale jest winda
@scc322: myślę że kwestia przyzwyczajenia, Bryza 2msc ze mną do pracy chodziła i teraz zostaje na 8h bez szczekania, piszczenia i niszczenia i to w zasadzie od razu załapala :) a z sierścią już się boje bo na razie jeszcze ma szczenięca i jej nie gubi ;)
@Ainati: w zasadzie w fundacji z której jej brałam dostala imię Mary Jane ale i tak