Wpis z mikrobloga

No to uważajcie, Uber się wycwanil i teraz promocje są naliczane przy płatności. Problem w tym, że nie są. Przejechałem się dziś uberkiem z nadzieją że będę miał zniżkę i taki wuj. Nie kojarzę informacji podczas aktywacji kodu, ale może i cos przeoczyłem. Chociaż z drugiej stronę jakiś mireczek zwróciłby na to uwagę i poinformował. #!$%@? ubera, wybieram bolta, bo to nie pierwsze moje przejście w ostatnim czasie.
MikiRdm - No to uważajcie, Uber się wycwanil i teraz promocje są naliczane przy płatn...

źródło: comment_vyDo6bVn6IeoQMEK5QGjCVJzEwTDJ8TJ.jpg

Pobierz
@Hannahalla ja postanowiłem się z nimi pokłócić, tak dla zasady, ponieważ ich podejście jest skrajnie nieuczciwe. Kod oczywiście pozyskałem z zewnątrz, ktoś ustnie przekazał mi po znalezieniu na wykopie. Wpisane, zaakceptowane, koniec. Komunikat mówi, że kod ma zastosowanie do dwóch kolejnych przejazdów, nic więcej. Żadnych odnośników z warunkami. Po skontaktowaniu się z ich "obsługą klienta" (serio takiej niekompetencji nie widziałem nigdzie, jeśli nie zgłosicie swojego problemu przez gotowy klasyfikator bez pola na