Wpis z mikrobloga

Według nieoficjalnych informacji Kubica wraz z Gerwazym wdarli się do siedziby Orlenu w tym momencie Gerwazy zaczął śpiewać : grosza daj Robertowi z podatków wytrząsnij w pewnym momencie obajtek nie wytrzymał i podpisał ten kontrakt z alfa Romeo ( ͡º ͜ʖ͡º) #kubica #f1 #heheszki
  • 31
  • Odpowiedz
@WojtaS_f1: Widzisz, Gerwazy przynajmniej zrobił coś pozytywnego dla polskich kibiców rajdów formuły pierwszej, a nie tylko #!$%@? o prasówkach, niezrozumieniu opon i źle wciskanym pedale gazu.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Ja #!$%@? człowieku z mojej strony też był to żart, żeby striggerować typów Twojego pokroju. Jak widać udało się.

Co usunąłeś już z czarnolisto, którą mi tak "groziłeś"?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: O tykaniu skutkami mówi typ który tyka się pisiorkami z ludźmi promując swoich - hehe - Mroczków. Ludzie trzymajcie.

Wrucic na powrutcontent? Żeby gdzieś wrucic, najpierw trzeba chociaż raz tam być.
  • Odpowiedz
Gerwazy przynajmniej zrobił coś pozytywnego dla polskich kibiców rajdów formuły pierwszej,


@MrDolar: Btw co takiego Cugowski zrobil dla kibicow f1? Bo wg mnie dla samego Kubicy zrobil wiecej zlego niz dobrego. A dla zwyklych fanow f1 (nie psychofanow kosciola wielkiego powrotu) to juz lepiej skwitowac milczeniem.
  • Odpowiedz
@MrDolar: Przezytalem Twoja odpowiedz 100 razy i wciaz nie zgadzam sie z nia. Cugowski probuje zrobic blyskotliwa kariere na popularnosci powrotu. I nic wiecej. Przyjal jedna bezkrytyczna poze i uparcie trzyma sie jej do dzis, bo od tego zalezy jego byc albo nie byc w tym biznesie. Niestety prostolinijnoscia i naiwnoscia swoich wypowiedzi doprowadzil do podzialu i rozwarstwienia srodowiska kibicow f1 na tych za i przeciw. Kto nie zgadza sie
  • Odpowiedz
Przezytalem Twoja odpowiedz 100 razy i nie zgadzam sie z nia


@smutny_kojot: Dalej nawet nie czytam, bo już wiem, że będzie wysryw.

Dobra, trzeba pokazać palcem, bo inaczej nie
  • Odpowiedz
@MrDolar: To po co wplatasz w to Sanok (tekst o niezrozumieniu opon itd.). Cugowski zrobil Kubicy o wiele gorszy pijar niz 20 Sanokow. Sanok mogl co najwyzej #!$%@? paru ultrasow z Polski. Cugowski napedzil beke z Kubicy na skale swiata.
  • Odpowiedz