Wpis z mikrobloga

Kiedyś był taki film o złej czarownicy. I ktoś tam z nią walczył i nie mógł wygrać. Pod koniec filmu bohater stwierdził że nie ma sensu walczyć, powiedział że trzeba się odwrócić i zapomnieć to czarownica zniknie. Tak samo jest z telewizją, przestańcie oglądać to zniknie.


@K-S-: widzę, że nie masz pojęcia o funkcjonowaniu państwowych instytucji takich jak telewizja publiczna, więc dalej oglądaj bajki i ucz się z nich morałów.
@ZaplutyKarzelReakcji: >zawsze się dziwie, że pomimo tak ordynarnej i obrzydliwej propagandy są ludzie, którzy jej zwyczajnie nie dostrzegają
albo po prostu mam #!$%@? i nawet mi wesoło że polaków boli anus? mam ciekawsze rzeczy do robienia niż sport polaków pod tytułem "darcie ryja przed telewizorem bo pokazuje coś co mi sie nie podoba" czy wasze inne przygrywki xD
zawsze się dziwie, że pomimo tak ordynarnej i obrzydliwej propagandy są ludzie, którzy jej zwyczajnie nie dostrzegają xD

Kiedyś się dziwiłem jak ludzie mogli wierzyć w stonkę zrzucaną przez amerykanów.


@ZaplutyKarzelReakcji: ale wielu ludzi wie o co w tym chodzi, oglądają to, by połechtać swoje ego. Mój stary nigdy sobie nie odmówi wieczornego seansu nienawiści wobec nielubianych przez siebie grup społecznych.