Wpis z mikrobloga

#trailerparkboys #chlopakizbarakow
jak dla mnie najbardziej zwalona postacia z tego serialu byla Lucy, i to nie wina tylko scenarzystow (taka typowo roszczeniowa #p0lka "kup mi futro na swieta albo do ciebie nie wroce), ale z wygladu (no kurna wyglada jak chodzaca amnezja jeszcze z tymi klami wiecznie wyszczerzonymi) mogli pojsc tropem #bigbangtheory i zatrudnic laske, dla ktorej wackotrzepy beda pucowac co odcin (jak chocby blondi z "suczki z Rosji") i ta akcja co odwalila, jak aktor grajacy Bubblesa padl ofiara #metoo
Pobierz j.....y - #trailerparkboys #chlopakizbarakow
jak dla mnie najbardziej zwalona postac...
źródło: comment_4zznGBPPtgTXih8YITfgDAIcLdGvyCjx.jpg
  • 10
@GKC__: ale polskie lambadziary to przynajmniej wygladaja jakos i maja normalny cyc, tu wzieli jakas deske, co nawet po operacji ma slaby (a w filmie nawet widac bylo, ze biustem nagim gra dublerka)
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no nie jasne, za kazdym razem gdy szedl do wiezienia kopala go w d... i lazla do innego, jednego bachora miala z Randym a drugiego prawdopodobnie z Julianem wiec byl zupelnym beciakiem caly czas, wieczne fochy i wymagania coraz nowsze, Sarah to tam drugorzedna role odgrywala przez wiekszosc odcinkow