Wpis z mikrobloga

Jak co roku w okresie #wosp moje dwa ulubiony momenty ostatnich lat idealnie obrazujące działanie machiny propagandowej reżimu pisowskiego. Na górze Ziemiec, zanim jeszcze się sprzedał, przekazuję przedmiot na licytację. Na dole... leci już zgodnie z przekazem z nowogrodzkiej. PiS w ostatnich 5 latach zrzygał się już na wszystko od konstytucji i sądów, aż po pomoc chorym dzieciakom. Ciekawe, że jeszcze pare lat temu sam Kaczafi wspierał orkiestrę, a cała nagonka na Owsiaka zaczęła się po tym jak odmówił układania się z reżimem.
Jutro u mnie jak co roku. Jeden pieniądz na dzieciaki, drugi dla Owsiaka - niech się zabawi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trzeci na większy ból dupy dla prawacko-kościelno-pisowskich kreatur pełnych miłosierdzia.
#bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka #tvpis #propaganda
szymeg7 - Jak co roku w okresie #wosp moje dwa ulubiony momenty ostatnich lat idealni...

źródło: comment_IlLl4kEFZORE1UDMM5v7KJI6O4OjL5T1.jpg

Pobierz
  • 12
@Thon: w sumie ten pasek to po części prawda. Polacy widząc jak się robi z nich idiotów jako przekorny naród na złość rządzącym wpłacają pieniądze na wośp przy okazji pomagając dzieciakom.