Wpis z mikrobloga

Mircy i Mireczki Redmi Note 8 Pro straszmie mnie zirytował brakiem nagrywania rozmów w trakcie - w pracy jak jeżdżę samochodem bardzo potrzebuję tej funkcji. MIUI Polka uznał że nie będą pracować nad tym telefonem więc nagrywanie nie wskoczy. Urzekła mnie bateria RMN8P i brak grzania, ale niestety muszę go wymienić. Może Xiaomi mi 9 lite? Baterii znacząco mniej...
Może coś innego ze średniaków?

#telefony #kichopyta #xiaomi #jakitelefon
  • 18
@karma-zyn: mi 9t pro i pozniejsze telefony od xiaomi maja dialery od googla i nie bedzie w nich nagrywania, wiec w mi9 lite tez nie bedzie.
Xiaomi ma to przywrocic w przyszlosci, ale bez konkretnych dat.

Kup sobie po taniosci redmi note 7 bedziesz mial nagrywanie, ewentualnie mi9 t (bez pro).
@oslet: żadna apka nie działa - jest wycięte z API dialera w nowszych androidach - podobno przepisy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich.

@PurpleHaze: Redmi Note 7 fajny pomysł, Mi9 T te wystające kamery mnie zniechęcają... to się nie przyjmie i niemal na pewno uszkodzę.

A co z tym Mi9 Lite. Nieporozumienie?
@karma-zyn: Mi 9 Lite ma o 2 klasy lepszy wyswietlacz od RN8 Pro, jest duzo lzejszy i mniejszy, lepszy aparat i jest na Snapie co rowniez sie przelozy na wyniki baterii, MTK nie grzeszy energooszczednoscia on te ekstra 1000mAh zje na sniadanie. Bierz 9 Lite smialo.. cala ta seria Mi 9 jest dosc udana, 9T rowniez szczegolnie jak ktos nie lubi notchy.
Nie wiem co to za choroba jest ostatnio z
@Melabolgia: domyślnie nie ma wyboru pliku aktualizacji - trzeba puknąć 7x liczbę wersji MIUI

EDIT: W downloadzie jest starsza wersja niż mam wgraną (albo ta sama) i nie wpuszcza

EDIT: znajomy ma GLOBAL i też nie ma nagrywania ||